Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Lov lososů v Jemenu: Ewan McGregor rybaří na poušti

Redakce

Redakce

29. 2. 2012

Když máte peníze, tak ani pro absurdní nápady neexistuje žádná překážka. Můžete třeba kvůli rybaření dostat tisíce lososů na Blízký východ.

Není nic romantičtějšího než lovit ryby na poušti. Zdroj: distributor filmu

Dejte lidem skandál nebo špetku patosu a máte to – důležité problémy zmizí ve stínu všech těch a ó momentů. „Najděte mi nějaký pozitivní příběh z Blízkého východu (a naše chyby zůstanou přehlíženy)“ – to je v jedné větě děj nového britského snímku Lov lososů v Jemenu, který na jaře míří do českých kin.

Čtěte více: Naposledy McGregor exceloval v Perfect Sense

Adaptaci stejnojmenného britského románu Paula Tordaye si vzal pod taktovku švédský oscarový režisér Lasse Hallström (vítěz režisérské kategorie za Pravidla moštárny a Můj život jako pes).

Stejně tak zajímavé je i herecké obsazení. Ewan McGregor si ve filmu zahraje doktora přes ryby Alfreda Jonese, jenž se shodou okolností bude podílet na projektu, jehož hlavní náplní má být bizarní nápad bohatého šejka představit ve své rodné, vodou příliš neoplývající, zemi rybaření.

Milostnou zápletku mu pomůže rozvést Emily Blunt (Ďábel nosí Pradu) coby Harriet Chetwode-Talbot, šejkova sexy konzultantka.

Lov lososů v Jemenu (Salmon Fishing in the Yemen)

Romantický / Drama / Komedie
Velká Británie, 2012

Režie: Lasse Hallström
Hrají: Emily Blunt, Ewan McGregor, Kristin Scott Thomas, Tom Mison

Premiéra v ČR: 29. března 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Lov lososů v Jemenu: Ewan McGregor rybaří na poušti