Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Hick: Třináctka z Kick-Ass má už zase v ruce zbraň

Redakce

Redakce

2. 5. 2012

Fanoušci Kick-Ass si opět přijdou na své. Patnáctilétá Chloë Grace Moretz si zahraje o dva roky mladší školačku, která uteče z domu, jede stopem do Las Vegas a dostává se při tom do pořádných malérů.

video
play-sharp-fill

Dospívající Luli (Chloë Grace Mortez) utekla od hrubých rodičů alkoholiků a na vlastní pěst se vydává do Las Vegas jen s pistolí jejího otce a malým kapesným. Jede stopem a potkává tuláka Eddieho (Eddie Redmayne) a Glendu (Blake Lively), kokainovou závislačku na útěku, která Luli využívá ke krádežím po různých krámech. Scénář se odvíjí od stejnojmenné knihy od Andrey Portez.

Od dva roky zpátky hrála Chloë drsňačku s fialovými vlasy v Kick-Ass

„Knihu jsem před natáčením nečetla, ale už ze scénáře poznáte, že jste v příběhu v jednom okamžiku šťastní a ohromení a v dalším momentu vás někdo praští do obličeje a rozjíždí se pořádné drama. Bojíte se, bavíte se, jste zmatení a jdete dál, i když se vám nechce,“ prozradila hlavní hrdinka filmu Hick.

Chloë nabírala zkušenosti už od svých čtyř let ve filmech a seriálech jako třeba Zoufalé manželky, ale i v hororech 3:15 zemřeš nebo Oko. Jejím posledním velkých filmem je Hugo a jeho velký objev a po premiéře Hick se (doufejme) můžeme těšit na druhý díl Kick-Ass s podtitulem Balls to the Wall.

FOTO: Chloe Mortez, drsňačka filmu Hick

Mám tě na mušce. Zdroj: distributor filmu

Hick je směs spousty nečekaných zvratů: toho, co může potkat každého na cestě stopem přes celé USA. A když jste pouze třináctiletá Luli, jak si poradíte s nedostatkem peněz, cizími lidmi, zápletkami do krádeží, násilím, tíhou puberty a očekáváním druhých? Není přece možné jen tak vyváznout, nebo ano?

Hick

Komedie / Drama
USA, 2012

Režie: Derick Martin
Hrají: Chloë Grace Moretz, Blake Lively, Eddie Redmayne, Rory Culkin, Juliette Lewis

Premiéra v USA: 11. května 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Hick: Třináctka z Kick-Ass má už zase v ruce zbraň