Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Harry Potter a Relikvie smrti – část 2: První ukázka je jiná než knížka!

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

28. 4. 2011

Fanoušci Harryho Pottera se dočkali, trailer k poslednímu filmu, druhé části Relikvií smrti, je online! A přináší nečekané zvraty, které nejsou ani v knížce.

Fanoušci se konečně dočkali prvního traileru k poslednímu Potterovi!, Zdroj: distributor filmu

Jeden z nejočekávanějších filmů roku 2011 se blíží. Harry Potter a Relikvie smrti – část 2 je nám zase o kousek blíže. Distribuční společnost Warner Bros. zveřejnila v noci na dnešek, 28. dubna, první trailer k poslednímu dílu filmové ságy o čarodějnickém učni!

V traileru uvidíte jak Harryho Pottera s tváří Daniela Radcliffea, tak všechny ostatní důležité postavy. Ukázka také potvrzuje známé pravidlo u potterovských filmů i knih, že díl od dílu jsou temnější a méně dětské. Pochoduje zde armáda loutek, Voldemorta (Ralph Fiennes) doprovází jeho obří had, který se plazí přes mrtvá těla Harryho přátel, a vůbec hlas děsivého záporáka doprovází celý trailer jako vypravěč.

FOTO: Speciál Harry PotterDočkáte se i ukázky z velkého souboje magických hůlek mezi Harrym a Voldemortem a zatím nevysvětlené scény, kde tito úhlavní nepřátelé spolu skočí do hluboké propasti (což v knize nebylo). Je vidět, že o akci, dramatickou hudbu a vypjaté scény nebude nouze. Ani po technické a trikové stránce trailer nevypadá špatně. Níže se na něj sami můžete podívat!

Harry Potter a Relikvie smrti – část 2 (Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II)

Dobrodružný/Drama/Rodinný/Fantasy
Velká Británie / USA, 2011

Režie: David Yates
Hrají:
Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Helena Bonham Carter, Bonnie Wright, Maggie Smith, Evanna Lynch, Robbie Coltrane, Alan Rickman, Geraldine Somerville, Natalia Tena, Kelly Macdonald, Tom Felton, Toby Regbo, Emma Thompson, Ralph Fiennes, Michael Gambon, Gary Oldman

Premiéra v ČR: 14. července 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Harry Potter a Relikvie smrti – část 2: První ukázka je jiná než knížka!