Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Goon: Stifler bude bitkařit na ledě

Marek Benda

Marek Benda

14. 9. 2011

OBR: GoonNe každý si mohl na zeď přibít zarámovaný diplom. Náš hrdina proto pracuje jako vyhazovač v místním podniku. Když se dostane k hokejovým zápasům, ukáže se, že se může prosadit jako důležitý člen týmu: ranař s tvrdými pěstmi. A na to holky přece letí, ne?

OBR: Goon

Úsměv a mávat, Zdroj: distributor filmu

Režisér filmu Goon Michael Dowse je Kanaďan, příběh z hokejového prostředí je tedy doma. Právě země javorového listu je totiž kolébkou pro tento zimní sport, tolik oblíbený i u nás. Zatímco česká Extraliga příliš neholduje tvrdým pěstním soubojům, NHL je paradoxně benevolentní, a tak se do ledového ringu na plátno může postavit sám Seann William Scott.

Dokonce se zde objeví i Eugene Levy. Aby nedošlo k mýlce, toto není pokračování snad už kultovní série komedií Prci, prci, prcičky, i když i to se v současné době natáčí pod názvem American Reunion.

Ale zpět k traileru, který neohromí svou délkou, ale úderností a přímočarostí. Samotná zápletka není světoborná, ale pohled na malou fandící holčičku, která v první linii za plexisklem skanduje, aby se ti dva chlapi porvali, je k nezaplacení.

Trailer naznačuje i lehce dramatickou a romantickou (když někoho vzrušuje krev, pot a tržné rány, tak proč ne) notu. Od celého filmu si pak můžeme slibovat relaxační podívanou.

Goon

USA/Kanada, 2011
Komedie

Režie: Michael Dowse
Hrají: Seann William Scott, Jay Baruchel, Alison Pill, Liev Schreiber, Kim Coates, Eugene Levy, David Paetkau, Jonathan Cherry, Marc-André Grordin

Premiéra v ČR: neznámá

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Goon: Stifler bude bitkařit na ledě