×
TOPZINE.cz

Chystá se pokračování Prci, prci, prciček. Co čeká jablečný koláč tentokrát?

FOTO: Prci, prci, prcičkyChystá se natáčení filmu The American Pie 4 – pokračování oblíbené komediální série Prci, prci, prcičky. Obsazení zůstane téměř stejné, jako jsme již zvyklí, a režírovat bude Jon Hurwitz, který má na svědomí komedii Zahulíme, uvidíme.

FOTO: Prci, prci, prcičky
Jaký trapas se Jimovi povede tentokrát?, Zdroj: distributor filmu

V roce 1999 přišla do kin komedie American Pie známá především pod českým distribučním názvem Prci, prci, prcičky, která odstartovala sérii komedií o dnešních teenagerech s romantickými prvky a fekálním humorem.

O dva roky později přišlo pokračování a rovněž třetí díl, Prci, prci, prcičky 3: Svatba, na sebe nenechal dlouho čekat (rok 2003). Všechny tři filmy slavily po celém světě velký úspěch a vydělaly téměř 755 milionů dolarů. Bylo jen otázkou času, kdy se začne připravovat čtvrté pokračování.

Nyní již víme, že natáčet se začne 24. března a účast přislíbili staří známí: Jason Biggs jako Jim, Eugene Levy jako Jimův táta, Seann William Scott jako Stifler a Allyson Hannigan jako Michelle. Další obsazení je podle posledních zpráv zatím v jednání, nicméně studio Universal Pictures se chce vrátit k původní sestavě, kterou si mnozí oblíbili, takže se snad můžeme těšit i na Menu Suvari, Chrise Kleina, Taru Reid a především Jennifer Coolidge jako legendární Stiflerovu matku.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..