Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu G.I. Joe 2: The Rock má konečně pořádného macka

Redakce

Redakce

15. 12. 2011

Po rozporuplném přijetí prvního dílu se poroučela původní tvůrčí banda a byla nahrazena novými jmény. Výsledek? Čeká nás akční smršť, jak má být!

The Rock v čele jedné z nejakčnějších ukázek letošních Vánoc!, Zdroj: youtube.com

A nová posádka? Režisér Jon M. Chu zodpovědný za taneční Step Up 2 a 3D a také za Justin Bieber: Never say never (ehm…). Scénář od dvojky, která má na svědomí Zombieland. Ale posily hlasí hlavně herecké oddělení. Pryč jsou Dennis Quaid nebo Brendan Fraser. Na palubu naskočil především Dwayne The Rock Johnson, Adrianne Palicki a mihnou se tu i Bruce Willis a raper RZA.

Veškerou pozornost na sebe v traileru strhává právě The Rock alias Roadblock. Ten střídá jako hlavní postava Channinga Tatuma, který mu společně se zbytkem osazenstva dělá spíše jen více či méně atraktivní křoví. A příběh?

Zázraky nečekejte. Nepřátelská organizace Cobra infiltrovala samotný Bílý dům a G.I. Joe je prakticky vyhlazeno, samozřejmě až na Roadblocka, Snake Eyese, Duka a pár dalších. Ti si to nenechají líbit a zlým chlapcům půjdou nakopat zadky.

O příběhu se toho z ukázky dozvídáme opravdu pramálo. Víme ale, že můžeme čekat řádnou akční jízdu. Trailer má v podstatě tři části. V první The Rock vede správně drsný monolog, ve druhé všechno za doprovodu parádní hudby vybuchuje a třetí část (pomyslná třešnička na dortu) je Bruce Willis, jakoby vytržený ze Smrtonosné pasti.

G.I. Joe 2 (G.I. Joe: Retaliation)

Akční
USA, 2012

Režie: Jon M. Chu
Hrají: Dwayne Johnson, Channing Tatum, RZA, Bruce Willis, Ray Stevenson, Walton Goggins, Adrianne Palicki

Premiéra v USA: 29.června 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu G.I. Joe 2: The Rock má konečně pořádného macka