Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Zombieland na Blu-ray a DVD: Likvidovat zombie je velká legrace!

Jiří Hannich

Jiří Hannich

29. 4. 2010

Zombieland-1!DVD, Blu-ray!Vládu nad naším světem převzaly zombie. Ano, opravdu nemilá skutečnost. Ale zase pro hrstku těch, co přežili a zachovali si zdravý rozum – to znamená, že nevypadají jako hodně nabobtnalý vřed, netouží po syrovém lidském masíčku a nemotají se jako po deseti pivech – představuje tento nově vzniklý Zombieland ideální příležitost k nespoutané zábavě.

Zdroj: distributor filmu

Zombieland na Blu-ray a DVD Zdroj: distributor filmu

Film

Shoda okolností (se zombie apokalypsou v čele) k sobě svedla čtveřici svérázných lidí. V první řadě tu máme nesmlouvavého drsňáka s kovbojským kloboukem Tallahasseeho (Woody Harrelson). Máma mu vždycky říkala, že jednou bude v něčem dobrý. A on už přišel na to v čem: v likvidování hladových nemrtvých! Dobrý vzor pro mladého Columbuse (Jesse Eisenberg), který je až příliš svázán pravidly. Jeho upjatost a nízké sebevědomí však můžou vzít za své, když se chlapsky vypořádá s útoky těch zvrhlých kreatur všude kolem. Dobrým důvodem k tomu, aby odhodil svou bázlivost někam stranou je také získání přízně sexy Wichity (Emma Stone). Ta se však musí starat o svou mladší sestru Little Rock (Abigail Breslin).

DVD si můžete za zvýhodněnou cenu pořídit tady

Blu-ray zde

Připadají vám jména hlavních postav zvláštní? Zeměpisně zdatní čtenáři už možná tuší, kde je zakopaný pes, vy ostatní vězte, že se všichni rozhodli oslovovat toho druhého podle názvu určitého amerického města. To proto, aby se příliš nezpřátelili. Svým námětem i způsobem zpracování připomíná Zombieland jinou hororovou komedii, a to Soumrak mrtvých. Jen humor je tu více americký, našel se i štěk pro Billa Murrayho.

Zdroj: distributor filmu

Zombieland na Blu-ray a DVD Zdroj: distributor filmu

Blu-ray a DVD

Jak Blu-ray, tak i DVD nabízejí scény, které se do filmu nevešly. Snímek si můžete rovněž pustit s komentářem herců, režiséra a scénáristů. Kromě toho je k dispozici dokument o speciálních efektech, pár záběrů ze zákulisí natáčení a také jedno speciální překvapení.

Žánr: Horor/Komedie

Stopáž: 88 minut

Režie: Ruben Fleischer

Hrají: Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Emma Stone, Abigail Breslin, Bill Murray aj.

Zvuk: český, anglický (Dolby Digital 5.1)

Titulky: české, anglické

Bonusy: vynechané scény, komentář: herci Woody Harrelson a Jesse Eisenberg, režisér Ruben Fleischer, scénáristé Rhett Reese a Paul Wernick, Pronikněte do zákulisí natáčení: Hledání Zombielandu, Zombieland is your land – Zombifikace USA, vývoj speciálních efektů, překvapení, propagační trailery

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zombieland na Blu-ray a DVD: Likvidovat zombie je velká legrace!