Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Dorothy of Oz: V animáku zpívá muzikálová hvězda z Glee

Pohádku Čaroděj ze země Oz znají mnozí diváci. A chystá se animák, který se inspiroval tímto tématem. Snímek Dorothy of Oz přináší nový trailer, ve kterém uslyšíte zpívat Leu Michele – slavnou Rachel Berry ze seriálu Glee.

video
play-sharp-fill

Příběh začíná příchodem Dorotky (Lea Michele) zpět do Kansasu, které zničilo tornádo, jež ji dříve přeneslo z reality do země Oz. Než se ovšem stačí vyrovnat se zničeným domovem, je opět přenesena zpátky. Země ji totiž potřebuje, navíc se ztratili její přátelé – Strašák (Dan Aykroyd), Lev (James Belushi) a Plecháč (Kelsey Grammer). Na cestě za jejich záchranou potkává nové přátele včetně porcelánové princezny (Megan Hilty).

Podívejte se na ukázku z nedávného filmu Ley Michele Šťastný Nový rok

Ve filmu se objeví i Patrick Stewart v roli Tugga. „Miloval jsem animované filmy od doby, co jsem byl dítě. Viděl jsem všechny kreslené disneyovky,“ vysvětloval své zapojení na Comic Conu. „Myslím, že nejzajímavější věci ve filmografii se dějí momentálně v animaci,“ dodal.

Lea Michele krom nového animovaného snímku, kde propůjčila hlas hlavní postavě, dále natáčí čtvrtou sérii muzikálového seriálu Glee. Loni jsme ji mohli vidět ve snímku Šťastný Nový rok. Megan Hilty, v tomto případě porcelánová princezna, se proslavila především díky roli Ivy v seriálu Smash, kde diváky okouzlila svým pronikavým zpěvem.

Lea Michele si vyzkouší dabing animované postavy. Zdroj: Summertime Entertainment

Nový animovaný film nás zavede do světa plného fantazie a kouzelných míst s hravými a barevnými scénami. Dalším lákadlem bude jistě malebná hudba (už slavná verze z roku 1939 byla muzikál), kterou dokreslí pěvecké výkony. Zkrátka pohádka. Jaký ale bude mít konec, si ještě budeme muset nějakou dobu počkat, neboť ani datum americké premiéry stále není známo.

Dorothy of Oz

Animovaný / Rodinný / Muzikál
USA, 2012

Režie: Will Finn, Dan St. Pierre
Hrají:
Lea Michele, Hugh Dancy, Dan Aykroyd, James Belushi, Patrick Stewart, Oliver Platt, Kelsey Grammer, Martin Short, Megan Hilty, Brian Blessed, Tom Kenny

Premiéra: neznámá

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Dorothy of Oz: V animáku zpívá muzikálová hvězda z Glee