Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Dead Man Down: Colin Farrell se bude mstít

Na světě je nový krimi-thriller, který má na svědomí režisér Niels Arden Oplev, známý švédskou detektivkou s názvem Muži, kteří nenávidí ženy. Oplevovi se otevřely brány do Hollywoodu a pro nás tu zůstávala zvědavost, co z této spolupráce vzniklo.

play-sharp-fill

Film vypráví příběh o muži jménem Victor; tato role nemohla být obsazena lépe než Colinem Farrellem, který byl v poslední době k vidění například ve filmech jako Šéfové na zabití či Total Recall.

Victor je zabiják patřící do nejtemnějšího newyorského podsvětí. Jeho život probíhá zdánlivě v klidu do doby, než potká krásnou Beatrice (roli obsadila Švédka Noomi Rapace, kterou jsme již viděli ve zmíněném filmu Muži, kteří nenávidí ženy). Ta moc dobře ví, jakou prací se Victor živí, a proto ho začne vydírat. Očekává od něj pomoc s vraždou muže, který se jí ne zrovna za příjemných okolností připletl do života. Muž nemá příliš mnoho možností, a proto se rozhodne krásce s problémem pomoct.

Jak celá situace dopadne, a zda nakonec Victor splní to, co po něm Beatrice požaduje, se dozvíme už v březnu tohoto roku, kdy se dočkáme premiéry filmu Dead Man Down.

Dead Man Down, Krimi / Thriller, USA, 2013, Režie: Niels Arden Oplev, Hrají: Noomi Rapace, Colin Farrell, Dominic Cooper, Terrence Howard, Armand Assante, Isabelle Huppert, Jennifer Butler, Raw Leiba, John Cenatiempo, Wade Barrett.

Plánovaná premiéra: 8. března 2013

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Dead Man Down: Colin Farrell se bude mstít