Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Catch .44: Willis a Whitaker řádí v béčkovém stylu

Marek Benda

Marek Benda

18. 11. 2011

OBR: Catch .44Pro tři krásné dívky to měla být příležitost ke snadnému výdělku. Drogová zásilka však neunikne pozornosti. Z rutinní záležitosti se stane nebezpečná hra, ve které hrají hlavní roli střelné zbraně, spousta olova a nějaké ty mrtvoly.

OBR: Catch .44

A bude se střílet Zdroj: distributor filmu

Snímek se může pyšnit zajímavým obsazením. Do přestřelek se zapojí akční veterán Bruce Willis, oscarový Forest Whitaker a jedna ze tří ženských ozdob Malin Åkerman.

Čím se snímek vychloubat nemůže, je dějová stránka filmu, která toho prozatím příliš nenabízí. Post režiséra také neskýtá uklidňující pocit. Aaron Harvey má za sebou pouze jediný snímek, který propadl na celé čáře.

Navíc trailer bohužel neoslňuje přílišnou kreativitou, ani zcela nestrhne. Příběh podán nesrozumitelně, z ukázky převládá pocit neuspořádanosti a zmatku. Jediným potenciálně kladným záchytným bodem může být obrazový odkaz celého traileru na dva kamarády a šílence z oboru: Quentina Tarantina (scéna z baru jako by přiletěla z Pulp Fiction) a Roberta Rodrigueze (stylizace nejen plakátu, ale i ukázky silně připomíná projekty Grindhouse Machete).

Catch .44 se zřejmě kvalitních výšin ani nedotkne, může tak pouze překvapit. Snímek by mohl být tak neuvěřitelně blbý, až bude vlastně dobrý. Nestalo by se to poprvé ani naposledy.

Catch .44

USA, 2011
Akční/Drama/Western

Režie: Aaron Harvey
Hrají: Bruce Willis, Forest Whitaker, Malin Åkerman, Deborah Ann Woll, Nikki Reed, Brad Dourif, Michael Rousenbaum, Shea Whigham

Premiéra v USA: 9. prosince 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Catch .44: Willis a Whitaker řádí v béčkovém stylu