Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Carnage: Čtyři herci stačí, Romane Polanski

Marek Benda

Marek Benda

23. 8. 2011

OBR: CarnageNové drama sleduje setkání dvou rodičovských párů, jejichž děti se porvaly ve škole. Cílem je prodiskutovat jejich chování. Samotná schůze dospělých se však brzy vyostří a k dohodě tak bude potřeba více než jen pár slov.

OBR: Carnage

To víte, ledovec a loď nejdou dohromady, Zdroj: distributor filmu

Film Carnage je adaptací divadelní hry Yasminy Rezy God of Carnage, která je ověnčena cenou Tony. Yasmina se spolu s režisérem Romanem  Polanskim podílela na scénáři, do kterého byly zakomponovány prvotřídní hvězdy. V rolích partnerských dvojic se objeví skalpovaný nácek Christoph Waltz s přeživší z Titanicu Kate Winslet a podvedený manžel z Chicaga John C. Reilly s inteligentní studentkou FBI Jodie Foster.

Na relativně malém prostoru bytu v New Yorku se řeší závažné problémy. Trailer zpočátku situaci zlehčuje a poukazuje na to, že nic nebude tak horké. Lehká komediální hudba doprovází neustále zvonící mobil jedné z postav, přičemž se páry navzájem pošťuchují. Přesto video ukazuje postavy i ve vážné poloze, a tak nabádá všechny zúčastněné k hereckému koncertu.

Roman Polanski přináší na světová plátna kin film, u kterého se lidé jak zasmějí, tak popřemýšlí o svém chování. Spojení drama a Polanski s takovým obsazením, kterému kryje záda úspěšná předloha, přece musí fungovat.

Carnage

Francie/Něměcko/Polsko/Španělsko, 2011, 79 minut
Drama/Komedie

Režie: Roman Polanski
Hrají: Christoph Waltz, Kate Winslet, John C. Reilly, Jodie Foster

Premiéra v ČR: neznámá

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Carnage: Čtyři herci stačí, Romane Polanski