Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Bachelorette: Družičky to rozjedou v dámské Pařbě ve Vegas

Tomáš Dolejš

Tomáš Dolejš

7. 8. 2012

FOTO: BacheloretteV říjnu dorazí do českých kin nová svatební komedie Bachelorette. Podívejte se na trailer k tomuto filmu, který připomíná dámskou verzi Pařby ve Vegas. Navíc z produkce Willa Ferrella.

video
play-sharp-fill

Americký komediální film Bachelorette pojednává o rozlučce se svobodou. Hlavní roli zde ovšem nehraje nevěsta, nýbrž její tři družičky, kamarádky ze střední. Chtějí pořádnou party, avšak když se nevěsta (Rebel Wilson) rozhodne odejít dříve, trojice družiček (Kirsten Dunst, Isla Fisher, Lizzy Caplan) pokračuje v mejdanu. Jak už to tak bývá, provedou spoustu vylomenin. Proto je svatba i jejich přátelství s nevěstou ohroženo.

Čtěte více: Islu Fisher uvidíte třeba ve Velkém Gatsbym

All-star obsazení, i když mnohé herečky (snad kromě Dunst) známe z menších rolí jiných filmů. Režisérka Leslye Headland je navíc úplný nováček ve filmové branži. Můžeme jen hádat, zdali její debut bude úspěšný.

„Jsem velmi potěšená, že se dal dohromady celý štáb, že si děvčata udělala čas na natáčení. Myslím si, že každý byl rád, že tu mohl být a strávit nějakou dobu natáčením. Určitě to bude vidět i na filmu,“ skromně okomentovala natáčení.

FOTO: Bachelorette

Trojice družiček ohrozí svatbu. Zdroj: youtube.com

Podle traileru vidíme, že se skutečně jedná o komedii s jednoduchou zápletkou a v poslední době oblíbeným humorem. Headland sází na to, že diváci milují komedie se svatbou, a tak by její první film mohl být úspěšný.

Bachelorette

Komedie
USA, 2012

Režie: Leslye Headland
Hrají: Isla Fisher, Kirsten Dunst, James Marsden, Lizzy Caplan, Adam Scott, Rebel Wilson, Hayes MacArthur, Nicole Signore, Ella Rae Peck

Premiéra v ČR: 18.říjen 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Bachelorette: Družičky to rozjedou v dámské Pařbě ve Vegas