Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu The Great Gatsby: Šarmantní Leo bude opět bojovat o ženu

Redakce

Redakce

25. 5. 2012

V souvislosti s novou adaptací Velkého Gatsbyho nejde nezmínit představitele hlavního hrdiny, kterým je Leonardo DiCaprio. Ano, dámy se mají na co těšit, a aby nebyli ošizeni ani páni, tak vedle jeho boku si zahraje charismatická Carey Mulligan.

video
play-sharp-fill

Ve filmu se vrátíme v čase. Konkrétně do jara roku 1922 v New Yorku, kdy do města přijíždí Nick Carraway (Leonardo DiCaprio) a snaží se prožít svůj vlastní americký sen, který zahrnuje i milující dívku. Jeho vyvolenou je Daisy (Carey Mulligan), ta se ale musí provdat za milionáře Toma Buchanana (Joel Edgerton). A má to háček – Toma nemiluje. Nick se i proto nechce vzdát bez boje.

Přečtěte si nejlepší hlášky z úspěšného filmu Leonarda DiCapria Počátek

Když se novináři ptali Joela Edgertona, co by řekl o snímku The Great Gatsby, hercovi na popsání dojmů stačila pouhá dvě slova: „Divoce fantastický“.

Pro toto označení by mohla mluvit o volba režiséra. Baz Luhrmann má za sebou takové skvělé snímky, jako je Moulin Rouge (2001) či Romeo a Julie (1996). Ve druhém zmiňovaném se v hlavní roli Romea objevil Leonardo DiCaprio. Bude The Great Gatsby stejně povedený?

FOTO: Leonardo DiCaprio ve filmu The Great Gatsby

Vzhledem k hvězdnému obsazení a režii by se mohlo jednat o další úspěšný film a trailer tomu zatím napovídá. Uvidíme, jestli zrovna tato verze překoná dřívější adaptaci s Robertem Redfordem a Miou Farrow.

Great Gatsby, The

Drama / Romantický
Austrálie / USA, 2012

Režie: Baz Luhrmann
Hrají: Leonardo DiCaprio, Carey Mulligan, Tobey Maguire, Joel Edgerton, Isla Fisher, Jason Clarke, Elizabeth Debicki, Gemma Ward, Callan McAuliffe, Amitabh Bachchan, Daniel Newman, Jack Thompson, Jacek Koman, Vince Colosimo, Goran D. Kleut

Premiéra v ČR: 3. ledna 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu The Great Gatsby: Šarmantní Leo bude opět bojovat o ženu