Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu 21 Jump Street: Mezi mladými policajty bude i Johnny Depp

Kateřina Chudobová

Kateřina Chudobová

27. 12. 2011

Populární seriál z osmdesátých let se dočkal filmového remaku. Objeví se v něm i Johnny Depp.

Hill a Tatum

Bílý oblek sluší každému, Zdroj: distributor filmu

Kdo by si nepamatoval slavný americký seriál, který brázdil televizní obrazovky koncem osmdesátých let. Chytlavá znělka 21 Jump Street a známí policisté v podání Petera DeLuise, Holly Robinson, Dustina Nguyena, Stevena Williamse a hlavně Johnnyho Deppa jako Toma Hansona. Mladí detektivové byli infiltrováni mezi studenty středních škol, kde řešili případy kriminality mezi mládeží.

Čtěte více: Ve filmu se možná objeví i hvězda seriálu Johnny Depp

Remake populárního seriálu si udržuje stejnou linii. Dvojice agentů je v utajení poslána na střední školu. Je jasné, že policistům se do cesty postaví mnoho překážek a že budou nuceni se přizpůsobit středoškolskému způsobu života. V mnoha ohledech můžeme očekávat další teenagerskou komedii, ovšem s akčním nádechem.

Film režíruje duo Phil Lord a Chris Miller, kteří za sebou mají úspěšný animák Zataženo, občas trakaře. Hlavních rolí se ujali Jonah Hill a Channing Tatum. Hill dokonce spolupracoval na scénáři. Ve snímku by se také měla objevit hvězda původního seriálu Johnny Depp. Jeho účast je potvrzená, i když v traileru se zatím neobjevil.

21 Jump Street

Akční, Komedie
USA, 2012

Režie: Phil Lord, Chris Miller
Hrají: Channing Tatum, Jonah Hill, Ice Cube, Dave Franco, Brie Larson, Rob Riggle, Johnny Depp, Valerie Tian, Mattie Liptak, Johnny Simmons

Premiéra v ČR: 26. dubna 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu 21 Jump Street: Mezi mladými policajty bude i Johnny Depp