Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Johnny Depp se vrací do seriálu Jump Street 21! Bude zase polda v utajení?

Veronika Jílková

Veronika Jílková

29. 4. 2011

Vzpomínáte si na seriál z roku 1987, kde v současnosti jedna z nejúspěšnějších hollywoodských hvězd odstartovala svoji hereckou kariéru? Pokud ano, můžete se začít těšit. Seriál totiž připravuje remake a Johnny Depp v něm nesmí chybět!

Johnny Depp zavítá po 25 letech do slavného seriálu, který nastartoval jeho kariéru, Zdroj: distributor seriálu

Milovník mnoha žen, herec na roztrhání a hollywoodská špička Johnny Depp je díky svému hereckému umu žádán naprosto všude. Nejenže ho nyní proslavil animovaný snímek Rango, kde propůjčil svůj hlas hlavní postavě chameleona, nejenže za pár týdnů spatříme v českých kinech nové Piráty z Karibiku: Na vlnách podivna,  ale příští rok v březnu ho opět uvidíme i v novém zpracování legendárního seriálu Jump Street 21 z 80. let.

Režiséři Phil Lord a Christopher Miller právě natáčí filmový remake a Johnny byl osloven, aby si zahrál alespoň epizodní roli. Nadšený herec souhlasil, protože si rád připomene svoje slavné začátky.

A o čem vlastně doposud seriál byl? Zábavně, akčně a hlavně originálně pojatý vypraví o týmu mladých policistů, kteří mají za úkol se vmísit a zapadnout mezi studenty střední školy a pátrat tak po drogových dealerech. Díky jejich mladému vzhledu a dobrému výcviku jim v tom nic nebrání.

Premiéra comebackové filmové podoby je naplánovaná na březen 2012 a v hlavních rolích se představí Jonah Hill, Channing Tatum, Ice Cube, Brie Larson, Rob Riggle, DeRay Davis, Dave Franco a Jake Johnson.

Jump Street 21 (21 Jump Street)

Krimi / Drama
USA, 1987-1991, 102×60 min

Režie: Stephen Williams, Kim Manners, Larry Shaw
Hrají:
Holly Robinson Peete, Steven Williams, Peter DeLuise, Dustin Nguyen, Johnny Depp, Michael DeLuise, Richard Grieco, Ne-Yo, Frederic Forrest, Perrey Reeves, Grant Heslov, Leslie Bega, Steve Antin, Sarah Buxton, Lela Rochon, Charlie Stratton, Kelly Hu, Liz Sagal

Premiéra v USA: 16. března 2012

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Johnny Depp se vrací do seriálu Jump Street 21! Bude zase polda v utajení?