Menu
TOPZINE.cz
Nákupy a nakupování

Topzine.cz oslavil v Praze první narozeniny

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

12. 9. 2010

V sobotu se sešlo hodně lidí. Na oslavě prvních narozenin Topzine.cz. Každý se bavil, radoval, krmil jukebox a utrácel za alko i nealko nápoje. Kolik to asi mohlo stát?

Topzine.cz, Zdroj: archiv

Topzine.cz, Zdroj: archiv

Člověk otevřel dveře a hned se hrnul, jak jinak, k baru. Ať si kdo chce co chce říká, výstup od tramvaje na místo konání chtěl náležitě zapít. A navíc, když šlo o narozeniny Topzine.cz.

Za pivečko 22 vočí a k tomu ohnivá voda z Irska za pade a bylo to. A co teprve, když někdo utrácel i za tabákové výrobky.

Najednou se v rohu rozsvítil jukebox a všechny drobné vzaly za své. A že se hrálo hodně muziky. Představení nového spotu bylo naštěstí zdarma. I když by všichni rádi platili Martinu Peškovi i Radku Langovi za jeho uvedení.

Někteří jedinci pití neudrželi v žaludku, takže platili dvakrát, jelikož měch doplňovali podruhé. Dalším pivem, fernetem a tečkou, která se nazývá klobása.

Nezdá se to, ale za 500 korun tam návštěvník zahučel, ani nevěděl jak. Připočíst k tomu cigarety, jukebox, klobásu a párek s toastem, tak návštěva narozenin vyšla nejméně na tisíc korun. Každopádně se akce povedla natolik, že pět set sem, tisíc tam nikdo neřešil.

Narozeniny Topzine.cz se vydařily a všichni budou vzpomínat spíše na zábavu, nikoli na útratu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Topzine.cz oslavil v Praze první narozeniny