×
TOPZINE.cz

The Rock zahnal skutečné lupiče. Na natáčení Rychle a zběsile 6

The Rock si natáčení Rychle a zběsile 6 očividně "užívá". Zdroj: Bontonfilm

Během natáčení Rychle a zběsile 6 se stala zajímavá věc. Dwayne Johnson neboli The Rock postřehl, jak se dva mladíci snaží vloupat do aut, která měla být údajně plná drahé audiovizuální techniky. Svými svaly je ale zahnal.

The Rock si natáčení Rychle a zběsile 6 očividně “užívá”. Zdroj: Bontonfilm

Právě v těchto dnech se v ulicích Londýna a Glasgow natáčí pokračování úspěšné série Rychle a zběsile, tentokrát už šestý díl. A hvězda Dwayne Johnson, známý spíše pod jménem The Rock, nezapřel svou zápasnickou minulost, když zahlédl dva lupiče. Johnson na nic nečekal a přímo z placu se k zlodějům rozběhl, rozhodnutý, že jim ve vniknutí do auta zabrání. Když však lupiči spatřili, jaký kolos se to na ně řítí, vzali raději do zaječích.

Celý incident se tak odehrál bez važnější újmy jak na zdraví, tak na majetku. The Rock dostál své pověsti drsňáka a fanoušci série mohou doufat, že byl někdo pohotový a celý incident nahrál, abychom se na něj mohli podívat v DVD nebo Blu-ray bonusech.

Přečtěte si více informací o natáčení Rychle a zběsile 6 a 7

Natáčení jinak pokračuje bez dalších větších komplikací. Zajímavostí je, že se natáčí ve dvou exteriérech zároveň. V Londýně režisér Justin Lin, který má na svědomí i minulý díl, točí především dialogové scény s hvězdami snímku. Kdežto po Glasgow se zatím prohánějí kaskadéři v autech a (jak jinak v Rychle a zběsile) předvádějí s nimi psí kusy.

Spoustu aut také samozřejmě zničí, sám Lin se chlubil, že oproti minulému dílu, kdy jich poslal na vrakoviště 250, jich opět o něco přibude. A podle toho, jaká auta byla v ulicích Glasgow k vidění, se máme opravdu na co těšit. Premiéru v našich kinech má Rychle a zběsile 6 stanovenou na 23. květen 2013.

Fast and the Furious 6, The

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller
USA, 2013

Režie: Justin Lin
Hrají: Gina Carano, Vin Diesel, Dwayne Johnson, Paul Walker, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Luke Evans, Benjamin Davies, Joe Taslim, Clara Paget, Sung Kang, Lee Asquith-Coe, Gal Gadot

Premiéra v ČR: 23. května 2013Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..