Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

The Bling Ring: Emma Watson v novém traileru opět tancuje a krade

Vendula Kadlecová

Vendula Kadlecová

27. 4. 2013

Na první pohled se mohou zdát jen jako znuděné děti bohatých rodičů, které volný čas tráví na večírcích nebo před zrcadlem. Skupina Bling Ring však neváhá jít až za hranice zákona.

play-sharp-fill

Začíná to skoro jako každý druhý film pro teenagery v Americe – parta krásných, štíhlých a skvěle oblečených dospívajících má fantastický život plný mejdanů. Mají všechno, na co pomyslí, a jejich jedinou starostí je to, aby boty ladily ke kabelce a do školy nikdy nepřišli dva dny po sobě ve stejném oblečení.

Tahle klasická zábava dostane nečekaný spád ve chvíli, kdy se jejich láska k celebritám zvrhne v posedlost. Z rozmazlených dětí se najednou stanou jen obyčejní zločinci vykrádající sídla slavných lidí, kteří jsou mezitím pryč. Touha po ještě luxusnějším životě a zvláště pak po vyrovnání se svým hvězdným idolům je ale přijde pěkně draho.

FOTO: The Bling Ring 1

Jsme mladí a máme super hadry. Co na tom, že jsou kradené. Zdroj: A24 films

Druhý a finální trailer k tomuto snímku tak přináší komplexnější pohled na celý příběh, a konečně v něm neuvidíme Emmu Watson jen tančit a tvářit se vyzývavě. Emma je zároveň hlavním lákadlem The Bling Ring, hlavně díky vášnivým diskuzím o tom, že si hodná holka zahrála konečně nějakou roli s pokleslejší morálkou. Kromě ní se ve filmu objeví také několik celebrit hrajících samy sebe – například Paris Hilton nebo Kirsten Dunst.

Snímek byl navíc inspirován skutečnými událostmi ze světa posedlých fanoušků, i když členové reálné skupiny Bling Ring tvrdí, že je film velmi nadsazený, kýčovitý a nepřesný. Ať už je to pravda nebo ne, přece jen z velké části reálně vykresluje nezdravou fascinaci hollywoodskými hvězdami a jejich životním stylem a poukazuje na to, jak nebezpečně daleko to může zajít.

Pokud i vy patříte mezi milovníky celebrit (nebo alespoň jejich šatníků a šperkovnic), nenechte si ujít 20. června českou premiéru.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

The Bling Ring: Emma Watson v novém traileru opět tancuje a krade