×
TOPZINE.cz

Televizní seriál Kancl míří na scénu. Vyzkouší prkna Divadla Rokoko

FOTO: Robert Hajek a Henrieta Hornackova
Dobrá nálada při prvních zkouškách. Zdroj: PR oddělení divadla Rokoko

Příznivci anglického humoru se mohou těšit na 10. listopad. Původní britský seriál Kancl dostal divadelní kabát a v Divadle Rokoko bude mít celosvětovou premiéru.

FOTO: První čtená zkouška kanclu
Premiéra se už blíží Zdroj: Divadlo Rokoko

Ti z vás, kteří jste neměli možnost seriál Kancl vidět v televizní podobě, vězte, že nejde pouze o trapný pokus sestavit vtipné scény a dosadit je do kancelářského prostředí. Seriál poukazuje na krutou realitu dnešní doby.

Čtěte také: Temné Želary v Rokoku překypují napětím

Na každodenní situace, jako je nejistota pracovního místa, nahlíží seriál s britským humorem a nadhledem. Záměrně používám slovo seriál a ne sitcom. Celý seriál je točen dokumentárním způsobem, což ve spojení se surovými dialogy podtrhuje realističnost scén.

FOTO: Vasil Fridrich
Jaký bude herec Vasil Fridrich šéf?

Ricky Gervais a Steve Merchant jsou tvůrci původního seriálu. Petr Svojtka se zhostil režie divadelní verze a pro inscenaci čerpal především z první série seriálu.

V hlavním rolích budou diváky přesvědčovat o loajalitě k neschopnému, ale zábavnému šéfovi Jiří Hána, Zbigniew Kalina, Henrieta Hornáčková, Veronika Janků a další. Loajalitu svých podřízených odmění humorem Vasil Fridrich. Celosvětový televizní fenomén vyzkouší divadelní prkna 10. listopadu v Divadle Rokoko.

Kancl

Divadlo Rokoko (Václavské náměstí 38, Praha 1)

Režie: Petr Svojtka

Hrají: Vasil Fridrich, Jiří Hána, Zbigniew Kalina, Henrieta Hornáčková, Veronika Janků, Stanislav Lehký, Robert Hájek, Radim Kalvoda, Lenka Zbranková, Jaroslav Vlach

Premiéra: 10. listopaduDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..