Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Televizní reportér se ženil na jevišti. Východočeské divadlo mělo premiéru

Foto: Novomanželé VencloviVýchodočeské divadlo přichystalo během divadelních prázdnin nečekanou premiéru. Přímo na jevišti se konala první skutečná svatba.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/svatba-martin-vencl/|width=660]

Takto vypadá splněný sen reportéra Martina Vencla, kterého diváci mohou znát z pořadu Víkend, kde připravuje reportáže na vlastní kůži. Světla směřují k jevišti, hraje svatební pochod a po jeho boku stojí jeho překrásná partnerka Dita. Právě tak si představoval reportér a herec ochotnického divadla ve Chvaleticích svou svatbu.

Nutno podotknout, že svatba byla nádherná. Nevěsta měla krásné šaty a ženich dobrou náladu. Divadlo celé této akci propůjčilo nádech něčeho monumentálního, a svatba tak vypadala jako scéna z krásné pohádky.

Foto: Novomanželé Venclovi

Novomanželům to spolu moc slušelo Zdroj: Martin Vencl, foto: Jiří Soukup

„Bylo to úžasné, celá svatba měla nepopsatelnou atmosféru. Musím uznat, že jsem měl velkou trému. Bylo to, jako bych se chystal na nějakou divadelní premiéru. Slavnostní ráz obřadu dodala i malovaná opona, kterou jsme si nechali spustit,“ řekl o svatbě Martin Vencl.

Tato svatba byla první na jevišti Východočeského divadla, nikoli jediná v divadle. Již třem párům se naskytla příležitost říci si své „ano“ ve foyer Východočeského divadla.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Televizní reportér se ženil na jevišti. Východočeské divadlo mělo premiéru