Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Tarantino plánuje nový film. Má být pokračováním Hanebných panchartů

Redakce

Redakce

2. 1. 2013

FOTO: Quentin Tarantino ve filmu GauneříFanoušky Quentina Tarantina určitě potěší, že legendární režisér připravuje další film, který má naplánovaný už pěkně dlouho. Vypátrali jsme bližší informace. 

FOTO: Quentin Tarantino ve filmu Gauneří

Na nový snímek si budeme muset ještě počkat, sám režisér ho má ale v hlavě už dlouho. Zdroj: Miramax Films

Inspirací k plánovanému filmu byl právě snímek Hanebný pancharti z roku 2009, který si získal velkou oblibu i u nás, a to nejen mezi Tarantinovými fanoušky. Kýžené dílo prozatím nese název Killer Crow a stejně jako jeho předchůdce zavede diváky do období 2. světové války, přesněji do roku 1944. Spolu s Hanebnými pancharty by měl nový film tvořit celek, který Tarantino původně zamýšlel natočit.

Čtěte také: 5 zajímavostí o Hanebných panchartech: Pomohla jim Hannah Montana

Podívejte se sami, co řekl o svém novém filmu pro magazín The Root: „Moje prvotní myšlenka při tvorbě Hanebných panchartů byla vytvořit menší příběh, jenž by byl součástí velkého příběhu, který jste viděli ve filmu. Plánoval jsem vytvořit něco jako minisérii s jednou dějovou linií. Když jsem se nakonec rozhodl to přetvořit do filmu, musel jsem tuto část vypustit, abych neměl příliš mnoho materiálu. Mám už ale vše dopsané, stačí to jen zrealizovat.”

Pokud tedy režisér svůj plán opravdu uskuteční, máme se vskutku na co těšit. Už jenom to, že by měly filmy tvořit celek, který se odehrává ve stejnou dobu, tedy ne chronologicky jako u jiných trilogií, je dost zajímavá myšlenka.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Tarantino plánuje nový film. Má být pokračováním Hanebných panchartů