Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Supernadržený a sexy Austin Powers se vrací! Rozjedem to počtvrté, baby

FOTO: Austin Powers, špion, který mě vojel, Zdroj: youtube.comMike Myers se opět převtělí do smyslného fotografa a špiona Austina Powerse. Natočení čtvrtého pokračování komediálního akčňáku už Myers přislíbil, a tak se můžeme těšit na další dávku hippie stylu, bláznivých honiček a pořádnou porci muže.

FOTO: Austin Powers, špion, který mě vojel, Zdroj: youtube.com

Takhle se to dělá, baby!, Zdroj: youtube.com

Mike Myers si ve své roli proutníka libuje, a protože jedna role ve filmu je mu málo, střihl si nejenom ochránce spravedlnosti Austina Powerse, ale i svého úhlavního nepřítele Dr. Zlouna. V různých dílech ho můžeme vidět i jako Tlustého Parchanta nebo Zlatého Úda. Už sama jména postav prozrazují, o jaký žánr se jedná a že se film hemží snůškou sexystických vtípků a absurdních situací.

Konec jedné kapitoly? Ani náhodou!

Pokračování je velkým překvapením pro všechny. Od posledního dílu s podtitulem Goldmember uplynula už pěkná řádka let a Austinova éra byla uzavřena. Tak proč pokračování?

Zkrátka a dobře, starý známý komerční a penězchtivý Hollywood se nenabažil dosytosti. I když další díl nebude úplná pecka, přece jen nějaký výsledek a hlavně peníze do kapsy přinese. A o to jde v Hollywoodu především.

Mike Myers je rozený bavič a můžeme jenom spoléhat na jeho herecký talent a alespoň přiměřeně kvalitní scénář. Od roku 1997, kdy se objevil první díl o hippie špionovi, jsme ho mohli vidět ve filmu Guru lásky, tarantinovských Hanebných panchartech nebo ho slyšet jako zeleného sympaťáka Shreka ve stejnojmenném animáku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Supernadržený a sexy Austin Powers se vrací! Rozjedem to počtvrté, baby