Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Summer of Love 2009: Chris Liebing zářil až do rána! Fotogalerie uvnitř!

Redakce

Redakce

16. 8. 2009

IMG_2372V sobotu 15. srpna se ve Festivalparku v Hradci Králové konal letní festival elektronické hudby Summer of Love. Své jméno si v České republice vybudoval nejen díky výborné poloze na mapě, ale hlavně díky line-upu a účinkujícím.
Letošní ročník festivalu se přesunul z Pardubic do Hradce Králové, což bylo dobře, protože festival získal více než úžasnou atmosféru, možnost lepší organizace a pohodlné oddělení stagí. Letos navíc vyšlo i skvělé počasí a dorazilo i mnoho lidí.

Hlavní stage nazvaná WE CALL IT TECHNO STAGE stála sólo mimo ostatní, protože by se do hangárů, kde byly ostatní stage, nevešla. Naproti ní se nacházela VIP tribuna, na kterou mohl každý bez rozdílů. V podvečer zde rozjeli velmi zajímavou show Nothern Lite Live, kteří si dovezli elektrickou kytaru a zpěváka. Show by ocenili ale spíše milovnící rocku než návštěvníci Summer of Love, kteří přijeli především kvůli technu. Proto jakmile nastoupil DJ WESTBAM a přidalo se na výrazných světelných efektech, začala teprve panovat ta pravá atmosféra patřící k Summer of Love.

Foto: Pavel Cizner, Topzine.cz
Foto: Pavel Cizner, Topzine.cz

Na DANCE2TRANCE stage vystoupili například Michael C, Marcel Woods, Blank & Jones další DJs. S měnší přízní se setkala  MADDOX OPEN AIR VICTORY! STAGE, kde nejdříve nebyl snad nikdo, později jen okolo dvaceti nebo třiceti lidí. Ostatní stage na tom byly o hodně lépe, u některých se muselo stát i mimo hangár a tančit před ním, což návštěvníkům vůbec nevadilo.

Celkem zaražení byli lidé, kteří si pořídili VIP vstupenku a chtěli využít některé z VIP výhod. VIP bar fungoval bez problémů, vstup vedle DJs taktéž, na VIP tribunu mohli všichni i bez VIP pásky, na vstupní drink nedošlo, občerstvení také chybělo. Chybělo také světlo u toalet, voda na umytí rukou, chyběly i schůdky k záchodkům, proto si je museli ženy a muži brát navzájem. Problémy se vyskytly i ve sprchách, byť jejich množství bylo dostatečné.

Návštěvníci se ale dobře naladili a brali všechny tyto chybičky s humorem. Festival pokračoval v pohodě dál, lidé si užívali všech odvětví elektronické hudby. V době svítání se na hlavní stagi rozjel očekávaný Chris Liebing, který už za sebou měl šest hodin hraní. Šlo o opravdu vydařenou show, která dokázala fanoušky i přes všechnu únavu rozhýbat a roztančit.

Na svých monitorech můžete zhlédnout atmosféru Summer of Love 2009 prostřednictvím objektivu fotografa Pavla Ciznera.

[imagebrowser id=31]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Summer of Love 2009: Chris Liebing zářil až do rána! Fotogalerie uvnitř!