Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Štve vás učení? Pobavte se hudebními vzpomínkami na léto

Redakce

Redakce

7. 9. 2011

Všechno zase rychle uteklo, léto je pryč a začíná škola, testy a zkoušky. Odložte na chvíli sešity a učebnice a pojďte si na ty dva nejlepší měsíce v roce zavzpomínat.

 

 

studium Zdroj: google.com

Studium časem unaví, proberte se pořádnou hudbou Zdroj: google.com

Léto

Ať už léto prožijeme jakkoli a kdekoli, ja to každý rok  stejné. Ptáme se sami sebe, jak to mohlo tak rychle utéct a přepadá nás pocit vzteku, že už zase musíme do školy.

K létu samotnému výborně sedí song od Kida Rocka All Summer Long a určitě to neplatí jen pro rok 1989.

Moře

Řada z nás s si vyrazila i letos na dovolenou k moři. Horký písek, žhavé slunce a nekončící pole lesklé, průzračně modré vody. Romantičtější osoby si určitě nenechaly ujít zapadající slunce nad obzorem, ti odvázanější ho viděli alespoň vycházet, když se vraceli domů z párty.

Myslím, že nelze najít vhodnější písničku pro tuto charakteristiku, než Pure Shores od All Saints, kterou můžete znát ze soundtracku k filmu Pláž.

Hudební festivaly

Co by to bylo za léto bez hudebních festivalů? Pár dní strávených s kamarády pod stanem a v rytmu skvělé hudby by spousta lidí za nic nevyměnila.

Letos mě zaujali zejména švédští The Hives, kteří strhli publikum svou prudkou energií na Prague City Festivalu. Toto je píseň Tick Tick Boom z alba Black and White.

Za zmínku také určitě stojí koncert Pendulum na Rock for People. Byli posledním headlinerem festivalu a přišlo se na ně podívat pětadvacet tisíc lidí. Zde je píseň Watercolour.

Letní párty

Léto je čas bezstarostného užívání, můžeme spát do oběda, tak proč si nevyrazit na pořádný večírek? Přátelé, drinky, panáky a zběsilé taneční kreace. To je to, co nás baví, akorát ta rána už jsou pak trochu horší.

Na všech párty, ať už v Čechách nebo v zahraničí, hráli tuhle pecku – Give Me Everything od Pitbulla, Ne-Ya, Afrojacka a Nayer.

Letní románky

Letní románky mají své nenahraditelné kouzlo a každý z nás už jistě nějaký prožil. Víme, že skončí a pravděpodobně toho člověka už nikdy neuvidíme, a tak si je snažíme co nejvíce užít.

Písnička a videoklip Baby Love od Nicole Schenzinger a Williama Vám ty časy jistě připomenou.

A teď zpět k učivu!

Čtěte také: Nejlepší hudba k učení

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Štve vás učení? Pobavte se hudebními vzpomínkami na léto