Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Sto zvířat navážou na 20 jarních koncertů dalšími 20

Martin Peška

Martin Peška

8. 9. 2009

sto-zvirat-600x338Sto zvířat, kapela balancující svou tvorbou mezi žánry ska, reggae, rocksteady a swingem pokračuje v turné k sedmé řadové desce s názvem Postelový scény vydané letos v březnu. V jarní části turné absolvovala skupina 20 koncertů, po končící festivalové sezóně přidá dalších 20.

„Po velmi náročné festivalové sezóně se v září Zvířata oklepou a vrhnou do druhé půle turné k albu Postelový scény, které Zvěř vyvrhla v březnu tohoto roku a v dubnu pokřtila ve dvakrát beznadějně vyprodaném pražském Roxy,“ uvedl pro Topzine.cz manager kapely Šimon Kotek.

Druhá polovina turné začne 26. září v Děčíně a bude pokračovat až do 19. prosince, kde skončí koncertem v Jindřichově Hradci. Mezi tím se fanoušci Sto zvířat mohou těšit na svou oblíbenou skupinu například v Pardubicích, Olomouci nebo Praze, kde proběhnou dokonce dva koncerty.

Čtěte také Honza Kalina: Nejvíc mě baví Erotickej film

I přes koncertní vytížení kapela chystá další novinku. „Zárověň vznikají nové písně na další album, které Zvířata chystají na podzim příštího roku k oslavě svých 20. narozenin,“ dodal Kotek.

Aktuální seznam koncertů je k dispozici na stozvirat.cz.

Foto: archív

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sto zvířat navážou na 20 jarních koncertů dalšími 20