Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Stallone truchlí nad smrtí svého syna. Společně si zahráli v Rockym V

Jan Novotný

Jan Novotný

23. 7. 2012

Poprvé od nedávného úmrtí svého nejstaršího syna promluvila legenda akčního filmu Sylvester Stallone veřejně. Podle svých slov si tuto bolest ponese po celý zbytek života. Společně si zahráli ve snímku Rocky V.

Sylvester Stallone se svým synem Sagem. Zdroj: youtube.com

Syn hollywoodského herce Sylvestera Stallona z jeho prvního manželství se Sashou Czack byl v pátek třináctého července nalezen mrtvý ve svém domě v Los Angeles. Ve svém proslovu Stallone hlavně vyzval, aby se ukončily všechny spekulace nad touto tragédií. V médiích se totiž hned po smrti vyrojily zprávy o tom, že se mohl Sage náhodně předávkovat léky proti bolesti kvůli problému se zuby.

Pitva zatím ale neprokázala opravdové důvody smrti Sage Stallona. Proto bude celá rodina muset počkat šest týdnů, a to na toxikologické výsledky.

Čtěte více: Jak dopadne natáčení Slyova filmu The Tomb?

Stallone nyní poprvé po tragédii vystoupil veřejně. „Není pro rodiče větší bolest, než když přijdou o své dítě. Proto jsem prosil lidi, aby byli vůči mému synovi a jeho milující matce shovívaví a respektovali je. Tato bolestná zpráva se projeví na celém zbytku našeho života. Sage byl naše první dítě a centrem našeho vesmíru. Proto všechny prosím, aby jej nechali v míru a pokoji,“ sdělil pro server TMZ.com šestašedesátiletý Stallone.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Stallone truchlí nad smrtí svého syna. Společně si zahráli v Rockym V