Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Spider-Man 4 a Venom v natáčení!

Redakce

Redakce

22. 10. 2009

Spiderman_VenomSam Raimi podal vyjádření o připravovaných filmech z Marvelova univerza, Spider-Manovi 4 a Venomovi.

Spider-Man a Venom Zdroj: aceshowbiz.com

Spider-Man a Venom Zdroj: aceshowbiz.com

Zatímco Spider-Man 4 má vstoupit do kin v roce 2011, snímek Venom (pojmenovaný po jednom ze Spider-manových protivníků) byl oficiálně ohlášen na rok 2010. Otázkou zůstává, zda budou filmy nějak propojené – MTV se proto zeptala dosavadního režiséra Spider-Manových dobrodružství, jak to ve skutečnosti je.

„O nějakém propojení nevím nic,“ odpověděl Sam Raimi. „Myslím, že mě studio pouze nechává pracovat s ostatními členy režie a vymýšlet nejlepší příběh pro toto (Spider-Manovo) filmové univerzum,“ dodal v rozhovoru o čtvrtém díle pavoučího muže. „Nevím, jestli Venom vystupuje také tam nebo úplně jinde.“

Spider-Man už počtvrté!

Spider-Man už počtvrté!

Producenty Spider-Mana 4 jsou Avi Arad, Grant Curtis a Laura Ziskin. Tobey Maguire se vrátí do role Petera Parkera (představitele Spider-Mana), a Kirsten Dunst opět hraje Mary Jane Watsonovou. Natáčení začíná v březnu 2010 a Sam Raimi tvrdí, že k tomu může dojít ještě dřív. Toto už čtvrté pokračování Spider-Mana má mít v USA premiéru 6. května 2011.

Venom byl představen divákům už ve snímku Spider-Man 3, kde Topher Grace hrál toto Spider-Manovo zlé dvojče v lidské podobě také známé jako Eddie Brock. Samotný film produkují Avi Arad a Marvel, Gary Ross má na starost skript k dílu. I nadále nejsou známá žádná oficiální vyjádření k hereckému obsazení, nebo zda Grace opět zahraje záporného hrdinu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Spider-Man 4 a Venom v natáčení!