Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Soutěž o 10×2 lístků do kina a dárkové balíčky k filmu Paul – UKONČENO

Redakce

Redakce

6. 6. 2011

Topzine.cz a Bontonfilm vám přinášejí soutěž o 10×2 lístků do kina a dárkové balíčky k filmu Paul. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a jedna z cen může být vaše!

Ne, tohle není E.T…, Zdroj: distributor filmu

Soutěž končí 13. 6. v 19:00 hodin. Poté vylosujeme výherce, informujeme je e-mailem a ceny jim budou zaslány. Z jedné e-mailové adresy se počítá vždy pouze první e-mail. Soutěžit se bude o 10×2 lístků do kina a dárkové balíčky k filmu Paul.

Pro nápovědu se můžete podívat do článku s promo videem, kde si hlavní hrdinové hrají na Star Wars

Graeme (Simon Pegg) a Clive (Nick Frost) přijeli do Ameriky na dovolenou, během níž chtěli procestovat všechna místa proslulá údajným výskytem UFO. Cesta probíhala podle plánu, dokud nenarazili na titulního hrdinu. Byť jako všichni správní ufologové v existenci mimozemšťanů bezmezně věřili, Paul je poněkud zaskočil. Přestože vypadá jako typický emzák, chová se jako zastydlý puberťák, tedy úplně stejně jako Graeme a Clive, jen s kapkou americké suverénnosti navíc.

Po počátečním oťukávání zjistí, že si navzájem docela rozumějí, takže Graeme a Clive Paulovi nabídnou, že ho odvezou na místo kdesi mezi lesy, kam si pro něj přiletí jeho soukmenovci. Kamarádskou idylu bohužel vážně narušují dvě externí hrozby. Když vám zdrhne mimozemšťan, tak se ho snažíte dostat za každou cenu, což je úkolem agenta tajné vládní agentury (Jason Bateman), který má k ruce dva neschopné poskoky a zpruzenou šéfku na telefonu.

Soutěžní otázka:

Z jakého filmu můžete znát duo Simon Pegg a Nick Frost?

A) Batman a Robin
B) Řidič slečny Daisy
C) Jednotka příliš rychlého nasazení

Abyste se mohli zúčastnit soutěže s filmem Paul, vyplňte odpověď a odešlete ji na soutez@topzine.cz. Do předmětu napište Paul.

Paul (Paul)

Komedie / Sci-Fi
Velká Británie, 2011, 104 min

Režie: Greg Mottola
Hrají: Simon Pegg, Nick Frost, Seth Rogen, Jason Bateman, Bill Hader, Jane Lynch, Kristen Wiig, Jeffrey Tambor, Blythe Danner, David Koechner, John Carroll Lynch, Sigourney Weaver

Premiéra v ČR: 9. června 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o 10×2 lístků do kina a dárkové balíčky k filmu Paul – UKONČENO