×
TOPZINE.cz

Snídaně jako na francouzském venkově. Začněte ráno vskutku stylově

Snídaně po francouzsku

Představte si, že sedíte na verandě, svítí  sluníčko a vy se kocháte pohledem na krásnou krajinu. Než se nadějete, servírují se vám na tácu ty nejlahodnější pochoutky. Zní to jako neuskutečnitelný sen, ale takovou atmosféru si  můžete vychutnat i vy doma.

Snídaně po francouzsku
Snídaně jako na francouzském venkově, Foto: Anna Beránková, TOPZINE.cz

Francouzi se vyznačují tím, že nikam nespěchají. Když jedí, mají hodně chodů a každý z nich si pomalinku vychutnají. Tím se odlišují od ostatních zemí, kde lidé spěchají a buď vůbec nesnídají, anebo si vezmou jídlo do ruky.

Snídaně s úsměvem

Není nic lepšího než začít ráno s úsměvem a s dobrou snídaní, kterou si vychutnáte s vašimi nejbližšími. Usrkáváte vaši oblíbenou kávu, ukusujete pečivo s máslem a sýrem či kousky ovoce a mezitím se  s ostatními bavíte o samých příjemných věcech. A hlavně nikam nespěcháte. Není to ideální ráno? Pojďme si ale říct, co taková francouzská snídaně všechno obsahuje.

Ingredience na francouzskou snídani:

Cafe au lait – káva s mlékem
Pomerančový džus
Croissant
Máslo
Džem
Sýr či šunka
Ovoce

Uvidíte, že po snídani budete veselí a plní energie. Francouzský duch vás pak bude provázet celým dnem. A vy se budete cítit lehce a příjemně. A kdo ví, třeba další den zkusíte připravit i oběd po francouzsku.

Bon apetit

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..