Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Sledujte řeč těla ženy. Poznáte, kdy máte šanci

Klára Brázdová

Klára Brázdová

5. 9. 2011

Sedíte v baru a namísto kamarádům se věnujete ženě od vedlejšího stolu. Je půvabná a vy víte, že bez ní dnes domů nechcete jít. Má zájem i ona? S Topzine.cz budete vědět hned, jestli se máte vůbec snažit.

Existuje několik pohybů, kterými žena napoví, jestli se s vámi chce seznamovat. Většinou to ženy dělají neúmyslně, tělo mluví za ně a samo. My jsme pro vás však sepsali ty nejvíce používané řeči těla, abyste už nikdy nemuseli být nervozní, zda uspějete.

Čtěte také: Naučte se neverbálně komunikovat

Jestli má žena zájem se více poznat zjistíte hned po pár minutách pozorování. Když se totiž rozhlédne po místosti a pak ustanou její oči na vás, je zřejmé, že jste pro ni ten nejzajímavější. A to je pěkný začátek.

Kuračky vám nevědomky ukazují zájem neustále

U kuřačky vidíte jejich zájem okamžitě. Stačí se jen zaměřit na její zápěstí. Pokud ho vytáčí směrem k vám nebo jinak ven do prostoru, zájem je jasný. Jestliže má zápěstí zatlačené spíše k tělu, nemáte moc šancí.

V baru se flirtuje nejlépe

Dlouhé pohledy jsou začátkem snad každé lásky. Zakoukaná nebo zamilovaná žena se na vás bude dívat se skloněnou hlavou tak, abyste ji nepřehlédl.

Čtěte také: Ani luxusní společnice to nemají při práci jednoduché

Žena má tendence přehánět pohyby a upozorňovat na sebe, pokud stojí o vaši pozornost. Hlavně vlasy jsou skvělou ženskou zbraní. Zaujatá žena si s vlasy hraje, natáčí je na prst, upravuje a hladí.

Usměvavá žena vás pokaždé zaujme

Ženy moc dobře vědí, že ustarané, zklamané a smutné ženy nikoho nezajímají. Alespoň ne v baru, na lovu. Proto se žena, která o vás má zájem, neustále usmívá, směje se vtipům více než normálně. Když se vaše oči střetnou, lehký úsměv je samozřejmostí.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Sledujte řeč těla ženy. Poznáte, kdy máte šanci