Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Luxusní společnice není žádná lehká děva! Je to dřina a elegance

Klára Brázdová

Klára Brázdová

1. 9. 2011

Luxusní společnice opravdu není žádná lehká děva. Taková dáma musí být oravdu vždělaná žena, co na to má! Zajímá vás, kolik si taková dáma řekne peněz za večer? Co všechno její práce obnáší a jak její život vypadá? Topzine.cz to pro vás vše zjistil.

Společnice musí být tou nejdokonalější dámou pro svého zákazníka, Zdroj: sxc.hu

Drahé a značkové oblečení, luxusní parfémy a dovolené na nejdražších jachtách. To jsou jedny z mnoha argumentů, proč takovou práci ženy chtějí dělat.

Pravdou je, že velkým lákadlem je výplata a místa, na která se jako doprovod vlivných mužů podíváte. Jak ale vypadá celý den takové luxusní společnice? Není to jen tak.

Luxusní společnice musí být vzdělaná

Prostituce je nejstarší řemeslo vůbec. Možná proto se toto řemeslo dostalo až do tak vysokých míst. Společnice, kterou agentura obstarávající společnost pro zákazníky přijme, musí být nejen krásná a elegantní, ale také velmi vzdělaná, aby do společnosti zapadla.

Čtěte také: Sexuální závislost si můžete vypěstovat během chvilky

Musí mluvit několika cizími jazyky (a to nejen proto, že zákazníci jsou většinou cizinci) a hlavně musí správně znát společenskou etiketu, aby svého zákazníka nijak neztrapnila.

Bez agentury ani ránu

Je málo společnic, které pracují jen na sebe. Většinou jsou pod nějakou agenturou, která jim zákazníky sama přiřadí. Taková agentura své zaměstnankyně pečlivě vybírá. Zkoumají jejich hygienu, zdraví i chování. Proberou jejich šatník a řeknou jim, co a při jaké příležitosti mají nosit.

Důvody, proč prostitutky tuto práci dělají, jsou ty nádherné dovolené

Agentuře pak společnice dává určité procento z výdělku. Stejně takové dámě ale zůstává velmi příjemná suma peněz, ze kterých si může žít poměrně dobře. Všechny peníze ale nejsou jen na domácnost a k pobavení. Nějaký obnos musí využít i jako investici.

Investice je v tomto oboru velmi důležitá

Luxusní prostitutka musí o sebe hodně dbát. Proto část z výdělku musí vynaložit do péče o sebe. Není to jen oblečení a drahé spodní prádlo, ale také sexuální hračky a kondomy.

Čtěte také: Pánové, začněte řešit poruchy erekce

Společnice pracuje převážně v noci, proto péči o sebe musí stihnout mezi spánkem a přípravou na večer. Stihnout musí kadeřníka, manikúru i pedikúru. Měla by oběhat všechny potřebné obchody a nakoupit předměty, které se budou hodit na večer.

Každý zákazník má jiná přání

Všechna přání zákazníka jsou pro luxusní prostitutku to nejdůležitější. Mezi hlavní kritéria paří samozřejmě diskrétnost, protože drtivá většina zákazníků je ženatá. Doprovod na společenskou akci musí proběhnout bez trapasů a společnice musí svého partnera skvěle reprezentovat.

Společnice musí plnit každé přání zákazníka

Po večeři, večírku nebo firemní schůzce se většinou pár odebere do drahého hotelu, kde je společnice připravená svému zákazníkovi splnit jakékoli přání. V tu chvíli se může stát neposlušnou školačkou, jezdkyní, která si chce osedlat svého hřebce, nebo jen něžnou milenkou.

Luxusní prostitutku si jen tak nikdo nemůže dovolit

Pokud si přejete takovou vzdělanou, krásnou a elegantní společnost, musíte počítat s tím, že za luxus se platí. Jedna hodina s paní dokonalou vás vyjde asi na čtyři tisíce korun. Za společnost na celý den se částky vyhoupnou až nad dvacet tisíc korun.

Čtěte také:  Zjistěte, jaké blahodárné účinky má sperma

Kdo ale má na takovou drahou zábavu finance, měl by si dámu zarezervovat v těchto kruzích, protože u levnějších prostitutek, které najdete u každého patníku na přivaděčích k dálnici, se můžete na místo luxusního chování a prádla dočkat leda tak pohlavní choroby.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Luxusní společnice není žádná lehká děva! Je to dřina a elegance