Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Slavnostní premiéru Need for Speed doplní luxusní auta za 100 milionů

Anna Bílá

Anna Bílá

10. 3. 2014

Do Prahy dorazí v úterý 11. března několik luxusních aut. Jejich výstava proběhne ještě před projekcí filmu Need for Speed, a to v 16:00 v garážích obchodního centra na Smíchově. Nebude chybět ani Ford Mustang GT500, který byl předlohou pro vozidlo hlavního hrdiny filmu.

video
play-sharp-fill

Lidé si budou moci prohlédnout celkem 30 aut, mezi kterými se objeví například Lamborghini Aventador, Ferrari Berlineta, Aston Martin DBS či Dodge Viper. Své zastoupení by měly mít i Bugatti, McLaren či Koenigsegg.

FOTO: Bugatti Veyron

Bugatti Veyron. Zdroj: Bontonfilm

Pořadatelé a fanoušci si také připomenou Paula Walkera, herce ze série Rychle a zběsile, který na podzim tragicky zemřel. „Vzdát u příležitosti Need for Speed hold Paulu Walkerovi je bez jakýchkoli debat,“ prohlásil ředitel společnosti Bontonfilm Martin Palát. Reagoval tak na připomínky k tomu, že Paul Walker patřil ke konkurenci.

FOTO: Ford Mustang GT500

Ford Mustang GT500. Zdroj: Bontonfilm

„On prostě k rychlým autům a tunningu neodmyslitelně patří. To je důležité. Nějaké úvahy o podpoře konkurence jsou nemístné, jeho smrt je tragédie a podobné žabomyší rozbroje to překlenuje a odsouvá do pozadí.“

FOTO: Lamborghini Sesto Elemento

Lamborghini Sesto Elemento. Zdroj: Bontonfilm

S premiérou filmu Need for Speed se pojí i další datum, a to čtvrtek 13. března, kdy budou mít fanoušci možnost zahrát si hru Need for Speed na jednom z pláten Cinema City Nový Smíchov. Akce by měla probíhat mezi druhou až pátou hodinou odpoledne. Vstup je zdarma.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Slavnostní premiéru Need for Speed doplní luxusní auta za 100 milionů