×
TOPZINE.cz

Slavnostní premiéru Need for Speed doplní luxusní auta za 100 milionů

FOTO: Need for Speed

Do Prahy dorazí v úterý 11. března několik luxusních aut. Jejich výstava proběhne ještě před projekcí filmu Need for Speed, a to v 16:00 v garážích obchodního centra na Smíchově. Nebude chybět ani Ford Mustang GT500, který byl předlohou pro vozidlo hlavního hrdiny filmu.

video

Lidé si budou moci prohlédnout celkem 30 aut, mezi kterými se objeví například Lamborghini Aventador, Ferrari Berlineta, Aston Martin DBS či Dodge Viper. Své zastoupení by měly mít i Bugatti, McLaren či Koenigsegg.

FOTO: Bugatti Veyron
Bugatti Veyron. Zdroj: Bontonfilm

Pořadatelé a fanoušci si také připomenou Paula Walkera, herce ze série Rychle a zběsile, který na podzim tragicky zemřel. „Vzdát u příležitosti Need for Speed hold Paulu Walkerovi je bez jakýchkoli debat,“ prohlásil ředitel společnosti Bontonfilm Martin Palát. Reagoval tak na připomínky k tomu, že Paul Walker patřil ke konkurenci.

FOTO: Ford Mustang GT500
Ford Mustang GT500. Zdroj: Bontonfilm

„On prostě k rychlým autům a tunningu neodmyslitelně patří. To je důležité. Nějaké úvahy o podpoře konkurence jsou nemístné, jeho smrt je tragédie a podobné žabomyší rozbroje to překlenuje a odsouvá do pozadí.“

FOTO: Lamborghini Sesto Elemento
Lamborghini Sesto Elemento. Zdroj: Bontonfilm

S premiérou filmu Need for Speed se pojí i další datum, a to čtvrtek 13. března, kdy budou mít fanoušci možnost zahrát si hru Need for Speed na jednom z pláten Cinema City Nový Smíchov. Akce by měla probíhat mezi druhou až pátou hodinou odpoledne. Vstup je zdarma.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


1 Komentář Slavnostní premiéru Need for Speed doplní luxusní auta za 100 milionů

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..