Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Silvestr v párty stanu

Komerční sdělení

Komerční sdělení

12. 11. 2019

Zahrada nám slouží nejen k pěstování ovoce a zeleniny, ale poskytuje také místo pro odpočinek a relax.

Většinou se využívá v letních měsících a v zimních zůstává mnohokrát nevyužitá. Zahradní sezóna se obvykle končí v říjnu, nejpozději v listopadu. No využít ji však můžeme i během zimy.

Jak efektně uspořádat oslavu v párty stanu

Organizace zahradní párty v zimním období má své kouzlo – zasněžená zahrada s použitím terasových ohřívačů tvoří nezapomenutelnou atmosféru. Svou party si tak užijete v idylickém prostředí a v teple.

Existuje množství alternativ jak uspořádat zimní párty. Můžete využít prostor přímo v zahradě, v altánku, v prosklené zimní zahradě nebo využít praktické párty stany.

Osvětlení a teplo se postarají o útulné prostředí

Ať už LED osvětlení nebo solární lampy umístěné na větvích stromů přeměňují zahradu na romantické prostředí. Zimní večeře si můžete zpříjemnit i světlem svíček. Také se o zútulnění okolí postarají dekorativní lucerny, svítilny nebo svícny. Ať už se rozhodnete pro tradiční dřevěné lucerny, kovové nebo zvolíte exkluzivní nerezové svícny, vytvoříte ve vaší zahradě magické momenty.

Terasové ohřívače poskytují příjemné dekorativní osvětlení a dostatek tepla. Ohřívače se vyznačují praktickou aplikací a jsou vynikajícím doplňkem do zahrad na vytvoření sálavého tepla.

Grilované pochoutky a teplé nápoje

K nezapomenutelnému zimnímu večeru patří servírování grilovaných masových pokrmů jako pikantní kuřecí prsa nebo pečené vepřové maso s kyselým zelím. Nabídnout můžete pečenou klobásu s svařeným vínem nebo domácí hamburgery.

Zázvorový horký čaj nebo grog příjemně zahřejí a jsou doslova nedílnou součástí zimní párty.

Punč můžete kombinovat s alkoholem nebo bez alkoholu. Ideální je mít připravené termosky, aby horké nápoje udrželi co nejvíce tepla.

Ideální zastřešení

Před nepříznivým počasím výtečně ochrání párty stan. Vytváří závětří a poskytuje příjemné teplo. Je vhodný nejen pro soukromé účely ale i slavnostní příležitosti. Chrání před deštěm, větrem, sněhem ale i prudkým sluncem. Dostupné jsou v různém designu s ocelovou nebo hliníkovou konstrukcí. Neměli bychom zapomínat i na výběr barvy. Světlejší barvy jako žlutá, oranžová nebo krémová jsou velmi žádoucí, protože propouštějí více světla, což je velmi důležitým a rozhodujícím faktorem. Párty stany tak poskytují ideální zastřešení pro dokonalé zimní párty.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Silvestr v párty stanu