×
TOPZINE.cz

Sherlock se dočká vánočního speciálu, říká představitel Dr. Watsona

FOTO: Martin Freeman
Martin Freeman. Zdroj: distributor seriálu

Nové vyjádření od Martina Freemana, představitele Dr. Watsona, ukazuje, že počátek natáčení čtvrté série se blíží.

FOTO: Martin Freeman
Martin Freeman. Zdroj: distributor seriálu

Podle něho by natáčení nové série Sherlocka mohlo začít hned na začátku příštího roku. K tomu dodává, že nový scénář se vztahuje k vánočnímu speciálu, který by se mohl vysílat ke konci roku 2015.

„Jestli to bude speciál – a nechci nic potvrzovat, mohli by mě vyhodit – myslím, že by to bylo pro následující Vánoce,“ řekl v rozhovoru pro The Telegraph. „Bude to Vánoční speciál, tak jsem to pochopil.“

O speciálu, který by stál mimo sérii, se mluvilo již dříve. Nyní máme nové indicie k tomu, že se o něm doopravdy uvažuje. Vánoce 2015 navíc budou dva roky poté, co se vysílala třetí série Sherlocka. Vypadá to, že čekání mezi třetí a čtvrtou sérií bude zatím to nejdelší, které fanoušci detektivního dramatu musí vydržet.

Toto zdržení se vysvětluje převážně nejednotným programem herců a jejich zaneprázdněním. Například Martin Freeman a Benedict Cumberbatch se oba budou objevovat na divadelních pódiích v Londýně skoro celý příští rok, o připravovaných filmech nemluvě.

Dobrou zprávou je, že podle producenta Marka Gatisse se alespoň začínají plánovat natáčecí dny pro čtvrtou sérii Sherlocka.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..