×
TOPZINE.cz

Sherlock se dočká vánočního speciálu, říká představitel Dr. Watsona

FOTO: Martin Freeman
Martin Freeman. Zdroj: distributor seriálu

Nové vyjádření od Martina Freemana, představitele Dr. Watsona, ukazuje, že počátek natáčení čtvrté série se blíží.

FOTO: Martin Freeman
Martin Freeman. Zdroj: distributor seriálu

Podle něho by natáčení nové série Sherlocka mohlo začít hned na začátku příštího roku. K tomu dodává, že nový scénář se vztahuje k vánočnímu speciálu, který by se mohl vysílat ke konci roku 2015.

„Jestli to bude speciál – a nechci nic potvrzovat, mohli by mě vyhodit – myslím, že by to bylo pro následující Vánoce,“ řekl v rozhovoru pro The Telegraph. „Bude to Vánoční speciál, tak jsem to pochopil.“

O speciálu, který by stál mimo sérii, se mluvilo již dříve. Nyní máme nové indicie k tomu, že se o něm doopravdy uvažuje. Vánoce 2015 navíc budou dva roky poté, co se vysílala třetí série Sherlocka. Vypadá to, že čekání mezi třetí a čtvrtou sérií bude zatím to nejdelší, které fanoušci detektivního dramatu musí vydržet.

Toto zdržení se vysvětluje převážně nejednotným programem herců a jejich zaneprázdněním. Například Martin Freeman a Benedict Cumberbatch se oba budou objevovat na divadelních pódiích v Londýně skoro celý příští rok, o připravovaných filmech nemluvě.

Dobrou zprávou je, že podle producenta Marka Gatisse se alespoň začínají plánovat natáčecí dny pro čtvrtou sérii Sherlocka.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..