Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Sexuální násilník z Jižního Města. ČT spustila natáčení nového krimiseriálu

Anna Bílá

Anna Bílá

19. 3. 2013

Pod taktovkou České televize začalo první klapkou natáčení nového krimiseriálu s pracovním názvem Oddělení vražd.

FOTO: Tým herců nového krimiseriálu ČT

Tým herců nového krimiseriálu ČT. Zdroj: Česká televize

Příběhy v seriálu jsou inspirovány skutečnými případy, které vyšetřovali a uzavřeli policisté 1. oddělení pražského policejního ředitelství. Členy policejního týmu známého jako „pražská mordparta“ si zahrají známé české filmové tváře.

Ondřej Vetchý se představí jako major Tomáš Kozák, netrpělivého muže s tvrdou náturou, kterého přezdívají Pan Správný. Bolek Polívka si zahraje majora Václava Plíška, zkušeného kriminalistu a autoritu týmu. Nebudou chybět ani výrazné ženské postavy. Sabina Remundová vzala roli státní zástupkyně, Petra Hřebíčková ztvární televizní reportérku a Zuzana Onufráková policejní tiskovou mluvčí.

„Od začátku jsme usilovali o Ondřeje Vetchého. Není snadné Ondřeje pro spolupráci získat. O to větší radost jsme měli, když naši nabídku nakonec přijal,“ prohlásil Michal Reitler producent počinu.

V seriálu se objeví převážně reálná prostředí a exteriéry. Interiéry, jako kanceláře, cely či pitevna, byly postaveny v jednom z pater bývalé Komerční banky v Sokolovské ulici v Praze 9.

Seriál by měl být dokončen ještě před letošními Vánocemi. Diváci by ho na svých obrazovkách mohli vidět následně hned na počátku roku 2014.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sexuální násilník z Jižního Města. ČT spustila natáčení nového krimiseriálu