Sexuální násilník z Jižního Města. ČT spustila natáčení nového krimiseriálu

Pod taktovkou České televize začalo první klapkou natáčení nového krimiseriálu s pracovním názvem Oddělení vražd.

FOTO: Tým herců nového krimiseriálu ČT
Tým herců nového krimiseriálu ČT. Zdroj: Česká televize

Příběhy v seriálu jsou inspirovány skutečnými případy, které vyšetřovali a uzavřeli policisté 1. oddělení pražského policejního ředitelství. Členy policejního týmu známého jako „pražská mordparta“ si zahrají známé české filmové tváře.

Ondřej Vetchý se představí jako major Tomáš Kozák, netrpělivého muže s tvrdou náturou, kterého přezdívají Pan Správný. Bolek Polívka si zahraje majora Václava Plíška, zkušeného kriminalistu a autoritu týmu. Nebudou chybět ani výrazné ženské postavy. Sabina Remundová vzala roli státní zástupkyně, Petra Hřebíčková ztvární televizní reportérku a Zuzana Onufráková policejní tiskovou mluvčí.

„Od začátku jsme usilovali o Ondřeje Vetchého. Není snadné Ondřeje pro spolupráci získat. O to větší radost jsme měli, když naši nabídku nakonec přijal,” prohlásil Michal Reitler producent počinu.

V seriálu se objeví převážně reálná prostředí a exteriéry. Interiéry, jako kanceláře, cely či pitevna, byly postaveny v jednom z pater bývalé Komerční banky v Sokolovské ulici v Praze 9.

Seriál by měl být dokončen ještě před letošními Vánocemi. Diváci by ho na svých obrazovkách mohli vidět následně hned na počátku roku 2014.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*