Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Seriál Spartakus: Válka zatracených. Třetí série začíná už v březnu

Redakce

Redakce

4. 3. 2013

Již v úterý 19. března odvysílá televize HBO první díl třetí, závěrečné série seriálu Spartakus. Tato série nese název Spartakus: Válka zatracených a podle nového promo videa se máme na co těšit.


Spartakus je americký historický seriál, který v Americe uvádí televize Starz a v české podobě se jej ujala televize HBO. Jde zde o známý příběh thráckého bojovníka Spartaka, který byl zajat a jako spousta jiných otroků se stal gladiátorem, bojovníkem o život pro zábavu římských občanů. K tomu, aby v aréně přežil, nestačí být  jen dobrým a silným bojovníkem, ale musí být také chytrý, a to i mimo gladiátorskou arénu.

Hlavní dějová linie je vystavěna na historii. Je tedy jasné, že Spartakus není jen tak nějaký gladiátor, stává se legendou a na počátku druhé série se stává i vůdcem povstání otroků. Seriál je známý tím, že se snaží věrně vykreslovat antiku, a to hlavně hrubým jednáním a jazykem postav.

První díl již třetí série s názvem Spartakus: Válka zatracených uvede HBO 19. března ve 22:00 hod. HBO odvysílá první díl série s českým dabingem ještě v době, kdy stále běží jeho americká verze v televizi Starz, tedy ještě před odvysíláním celé série v originálním znění.

Ohodnoťte tento článek:
1
Právě čtete

Seriál Spartakus: Válka zatracených. Třetí série začíná už v březnu