Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Seriál Hannibal. Nový trailer odhaluje více postav a více krve

Redakce

Redakce

18. 3. 2013

Seriál Hannibal televize NBC se začíná jevit jako velké překvapení tohoto roku na poli seriálových novinek. Tvůrci vypouštějí do světa internetu a televize další trailer, který díky svým kvalitám přesvědčí většinu diváků, že Hannibal pro ně může být ještě zajímavou postavou.

 

video
play-sharp-fill

Zápletka seriálu se točí kolem zvláštního vyšetřovatele Willa Grahama (Hugh Dancy), který je přibrán do týmu agentů vyšetřujících velice bizarní a krvavé vraždy. Jelikož se počet obětí neustále zvyšuje, Grahamovi je poskytnut forenzní psychiatr Hannibal Lecter (Mads Mikkelsen), který mu má pomoci nejen s vyšetřováním, ale také s jeho vlastní psychickou stránkou. Will Graham dokáže díky své představivosti vyvodit, jak vražda zřejmě probíhala, a to mu působí psychické potíže.

V traileru se objevují nové postavy, hlavně členové vyšetřovacího týmu. Za zmínku stojí zejména vrchní vyšetřovatel Jack Crawford, kterého ztvární Laurence Fishburne (Morfeus v trilogii Matrix).

Vraždy, krev a dramatický podtón celého traileru přesně koresponduje s tématem Hannibala Lectera, jednoho z nejznámějších kanibalů ve filmovém světě. Poněkud důvtipně se pak v traileru objevují záběry opékání, zpracování a servírování masa na talíře, vrcholem je záběr na Hannibala při vychutnávání si masového pokrmu.

Výborná ponurá atmosféra, perfektní obsazení hlavních rolí a zajímavý nápad vzkřísit postavu Hannibala Lectera. Možná tu máme nový seriálový hit příštích let.

Premiéra je naplánovaná na 4. dubna 2013.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Seriál Hannibal. Nový trailer odhaluje více postav a více krve