Seriál Hannibal. Nový trailer odhaluje více postav a více krve

Seriál Hannibal

Seriál Hannibal televize NBC se začíná jevit jako velké překvapení tohoto roku na poli seriálových novinek. Tvůrci vypouštějí do světa internetu a televize další trailer, který díky svým kvalitám přesvědčí většinu diváků, že Hannibal pro ně může být ještě zajímavou postavou.

 [flowplayer src=’https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2013/03/hannibal-trailer.mp4′ width=460 height=259 splash=’https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2013/03/hannibal.jpg’]

Zápletka seriálu se točí kolem zvláštního vyšetřovatele Willa Grahama (Hugh Dancy), který je přibrán do týmu agentů vyšetřujících velice bizarní a krvavé vraždy. Jelikož se počet obětí neustále zvyšuje, Grahamovi je poskytnut forenzní psychiatr Hannibal Lecter (Mads Mikkelsen), který mu má pomoci nejen s vyšetřováním, ale také s jeho vlastní psychickou stránkou. Will Graham dokáže díky své představivosti vyvodit, jak vražda zřejmě probíhala, a to mu působí psychické potíže.

V traileru se objevují nové postavy, hlavně členové vyšetřovacího týmu. Za zmínku stojí zejména vrchní vyšetřovatel Jack Crawford, kterého ztvární Laurence Fishburne (Morfeus v trilogii Matrix).

Vraždy, krev a dramatický podtón celého traileru přesně koresponduje s tématem Hannibala Lectera, jednoho z nejznámějších kanibalů ve filmovém světě. Poněkud důvtipně se pak v traileru objevují záběry opékání, zpracování a servírování masa na talíře, vrcholem je záběr na Hannibala při vychutnávání si masového pokrmu.

Výborná ponurá atmosféra, perfektní obsazení hlavních rolí a zajímavý nápad vzkřísit postavu Hannibala Lectera. Možná tu máme nový seriálový hit příštích let.

Premiéra je naplánovaná na 4. dubna 2013.

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Adéla Kocourková
Narodila se roku 1990 v Ústí nad Labem, chodila na gymnázium a studovala na univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Nyní studuje na univerzitě v Hradci Králové. Do redakce Topzine.cz nastoupila v měsíci 12. roku 2012, rubrika Film a TV.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*