Seriál Hannibal. Nový trailer odhaluje více postav a více krve

Seriál Hannibal televize NBC se začíná jevit jako velké překvapení tohoto roku na poli seriálových novinek. Tvůrci vypouštějí do světa internetu a televize další trailer, který díky svým kvalitám přesvědčí většinu diváků, že Hannibal pro ně může být ještě zajímavou postavou.

 

Zápletka seriálu se točí kolem zvláštního vyšetřovatele Willa Grahama (Hugh Dancy), který je přibrán do týmu agentů vyšetřujících velice bizarní a krvavé vraždy. Jelikož se počet obětí neustále zvyšuje, Grahamovi je poskytnut forenzní psychiatr Hannibal Lecter (Mads Mikkelsen), který mu má pomoci nejen s vyšetřováním, ale také s jeho vlastní psychickou stránkou. Will Graham dokáže díky své představivosti vyvodit, jak vražda zřejmě probíhala, a to mu působí psychické potíže.

V traileru se objevují nové postavy, hlavně členové vyšetřovacího týmu. Za zmínku stojí zejména vrchní vyšetřovatel Jack Crawford, kterého ztvární Laurence Fishburne (Morfeus v trilogii Matrix).

Vraždy, krev a dramatický podtón celého traileru přesně koresponduje s tématem Hannibala Lectera, jednoho z nejznámějších kanibalů ve filmovém světě. Poněkud důvtipně se pak v traileru objevují záběry opékání, zpracování a servírování masa na talíře, vrcholem je záběr na Hannibala při vychutnávání si masového pokrmu.

Výborná ponurá atmosféra, perfektní obsazení hlavních rolí a zajímavý nápad vzkřísit postavu Hannibala Lectera. Možná tu máme nový seriálový hit příštích let.

Premiéra je naplánovaná na 4. dubna 2013.

Seriál Hannibal. Nový trailer odhaluje více postav a více krve
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*