Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Sensation Celebrate Life přidává Sharama Tayebiho na listinu vystupujících

Redakce

Redakce

1. 4. 2011

Sharam TayebiDJ a producent Sharam Tayebi bude dalším vystupujícím na Sensation Celebrate Life, která se uskuteční 28. května v pražské O2 areně. Po jeho boku vystoupí také hvězdy jako AN21 & Max Vangeli, Fedde le Grand, Hardwell, Joris Voorn  & 2000 AND ONE a Mr. White.

Sharam Tayebi

Sharam Tayebi, Zdroj: United Music

Sharam Tayebi, bývalý člen uznávaného DJského dua Deep Dish, se dal v roce 2008 na sólovou dráhu, s kterou zatím sklízí jeden úspěch za druhým. Jako producent neúnavně chrlí množství hitů tanečních parketů a mezi jeho remixovou klientelu patří velikáni hudební scény jako Madonna, George Michael nebo Rolling Stones.

Za svou práci získal hned dvě ceny Grammy, stal se tak prvním ve svém odvětví, který tuto cenu získal.  Do povědomí nejvíce vstoupil za dob působení v Deep Dish, když se toto duo proslavilo svým debutovým albem Junk Science, následovaným neméně kvalitním kouskem George Is On, kde ke spolupráci přizvali vokalistku Steve Nicks.

Mezi jeho další úspěchy patří undergroundové pecky jako Don´t Say A Word a Be The Change, nebo slavný hit se zpěvákem Danielem Bedingfieldem – The One. Sharamovo jméno stojí také za legendárním labelem Yoshitoshi ve Washingtonu, pod kterým vydává nově objevené talenty z celého světa.

Sharam, kterého publikum uznává za jeho oduševnělou taneční hudbu plnou výrazných vokálů, nás se svým květnovým vystoupením v Praze vezme ke kořenům houseové hudby a jistě rozpálí publikum v O2 areně stejně tak, jako nespočet fanoušků, pro které hraje na těch nejvlivnějších eventech po celém světě.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sensation Celebrate Life přidává Sharama Tayebiho na listinu vystupujících