Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Šéfka Nora Mojsejová má vlastní módní značku. Co se skrývá pod Nora Mojsejová Fashion?

Anna Talašová

Anna Talašová

23. 3. 2011

Nora Mojsejová média fascinuje už dlouho. Někdy intenzivněji než jindy. Teď zrovna díky nepovedené reality show Šéfka. Životopis Nory Mojsejové je výčtem podnikatelských úspěchů, mezi které se údajně řadí i projekt Nora Mojsejová Fashion. Co je ale tahle značka zač?

FOTO: Nora Mojsejová

Podnikatelka, šéfka a módní návrhářka Nora Mojsejová, Zdroj: TV Prima

Nora se svou módní značkou chlubí, kde se dá. Relevantních informací o Nora Mojsejová Fashion je ale k dispozici opravdu poskrovnu. Rozhodla jsem se obětovat svůj drahocenný čas, sedla k internetu a hledala.

Snad vás nepřekvapí, že jsem nenašla skoro nic. Žádné reprezentativní oficiální webovky podle všeho neexistují. Značné úsilí vedlo akorát k objevení dvou článků o půl roku staré módní přehlídce a jednoho o nedávném otevření butiku v Bratislavě.

Úsměvně působí kanál na YouTube, kde jsou přesně čtyři videa, všechna dva roky stará. Jestli se chcete zasmát, pusťte si Privítanie. Dvouminutové video, kde se Braňo Mojsej omlouvá manželce, že na ni poslední dobou kašlal, dává na obdiv své super úžasné sako a slibuje dosud nezrealizované další díly ze zákulisí Nora Fashion. Dva roky a pořád nic. Pracovat v módním průmyslu asi vážně není sranda.

Modely jako by z Mojsejovic šatníku vypadly

Nora Mojsejová všechny modely údajně navrhuje sama. V jednom rozhovoru se nechala slyšet, že je takový návrh hotový raz dva. Vůbec si ho totiž nekreslí ani neskicuje, rovnou prý svou představu diktuje švadleně, která ho v ten moment vytvoří. „Cit pro módu jsem získala několikaletým sledováním módních trendů a také přirozeným vkusem.“ Budiž tedy.

FOTO: Otevření butiku Nory Mojsejové v Bratislavě

Otevření butiku v Bratislavě, Zdroj: TV Prima

Většinou se Nořina fantazie ubírá směrem večerních šatů nebo jiných společenských outfitů. Výsledné modely přesně odpovídají jejímu vlastnímu stylu. Lesklé materiály, třpytivé detaily, kameny Swarovski, bohaté nabírání a volány, výrazné barvy, pompéznost. To všechno v krajním případě i za pár set eur.

Jejím dalším snem je otevřít si butik v Praze. Naší jedinou nadějí je, že se jednoho dne probudí s jiným geniálním nápadem a všechnu energii bude investovat jinde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Šéfka Nora Mojsejová má vlastní módní značku. Co se skrývá pod Nora Mojsejová Fashion?