Sean Bean se vrací do televize. Uvidíme ho v seriálu Legends

legends_seanbeans_1200

Legends, seriál založený na novele Roberta Littela, sleduje hlavní postavu agenta FBI Martina Oduma, kterého na televizní obrazovce ztvární (ne)smrtelný Sean Bean. 

[fvplayer src=”https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2014/09/legends.mp4" width=”480" height=”270" splash=”https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2014/09/legends.jpg”]

Hlavní hrdina Martin je agentem FBI v přestrojení se schopností změnit se na jakoukoli osobnost, která je pro nový úkol potřeba. Ale pak potká záhadného cizince, který ho donutí pochybovat o tom, jaká je jeho vlastní identita. Vypadá to, že Martin není tím, kým si myslí, že je. Sean Bean nemá mnoho zkušeností s postavami, které by v ději vydržely dlouho. Doufejme však, že Martin Odum to změní a zůstane naživu.

legends_seanbeans_1200

Společně se Seanem Beanem uvidíme v seriálu také herečky Ali Larter a Morris Chestnut. Seriál je možno vidět od 13. srpna.

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Anna Bílá
Autorka je redaktorkou rubriky Film na magazínu TOPZINE.cz. Studuje obor Žurnalistika na Univerzitě Palackého v Olomouci. Mezi její záliby patří historický film a hudba.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*