Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Sázavafest 2012 láká na Monkey Business nebo Paula Oakenfolda

Redakce

Redakce

2. 8. 2012

Již dnes, 2. srpna, začíná populární festival Sázavafest, který se koná v prostředí Zeleného ostrova v Benešově. Pojďte se s TOPZINE.cz podívat, co vás letos na sázavském festivalu čeká.

Fun Lovin‘ Criminals patří k lákadlům letošního Sázavafestu Zdroj: sazavafest.cz

Letos pořadatelé lákali své návštěvníky na populární britskou indie kapelu Kaiser Chiefs. Ti však bohužel ještě spolu se skupinou Skindred kvůli finančním potížím festivalu nepřijedou. I tak se ale fanoušci můžou těšit na kvalitní festivalovou muziku, především díky populárním českým interpretům.

Paul Oakenfold

Největší hvězdou se tak díky výše zmíněným odpadlíkům stává anglický DJ Paul Oakenfold. Jeho jméno je v hudební branži již docela známé; vždyť například předskakoval samotné Madonně a na jeho deskách se objevily vokály takových hvězd, jako jsou například Nelly Furtado či Ice Cube. Zatančit si na něj můžete v sobotu o půlnoci.

Fun Lovin Criminals

Pod zkratkou FLC se skrývá americká alternativní skupina. Jejich hudební styl obsahuje snad vše, na co si vzpomenete – hip-hop, rock, jazz i funk a blues. Na tuto zajímavou směsici hudebních žánrů se můžete těšit v pátek od 22 hodin.

Green Frog Feet

I německá hudební scéna bude mít v Benešově své zastoupení. Tato čtyřčlenná punková kapela se na hudebním poli pohybuje již od roku 2001, kdy si sama vyprodukovala své první album. Od té doby stihli mladí punkeři vydat dalších pět desek. Na jejich vystoupení nabité energií se můžete těšit v sobotu od 22:50.

Katarína Knechtová

Tato mladá zpěvačka, původem z Prešova, byla dříve pop-rockovým fanouškům známá hlavně ze skupiny Peha. V roce 2008 se však rozhodla od kapely odejít a postavit se na vlastní nohy, od té doby vydala již dvě alba. Jak se jí jako sólové zpěvačce daří, se můžete přijít podívat v sobotu v šest hodin odpoledne.

Monkey Business

Na tuhle funky partičku se rozhodně vyplatí zajít na koncert. Na jejich koncertech budete obdivovat nejen hlasové rozpětí Matěje Ruperta a krásné Tonyi Graves, ale i exhibicionistické kousky, které při svých vystoupeních předvádějí. Monkey Business jsou zpestřením každé festivalové sezóny; zazpívat si s nimi můžete v pátek od 23 hodin.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sázavafest 2012 láká na Monkey Business nebo Paula Oakenfolda