Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Šaty s MAXI délkou jsou hitem léta 2010

Redakce

Redakce

15. 7. 2010

Postupem všech letních sezón jsme si mohli všimnout neustálého zkracování. A to nejen šatů – šortky nezůstávaly pozadu. Tohle léto ovšem nastal zvrat. Šaty až po kotníky, nebo ještě mnohem delší, se dostaly do popředí a letošní letní sezónu povedou!

Možná si říkáte, že ve vedrech, která jsou momentálně opravdu neúnosná, si radši obléknete něco kratšího. A proto když procházíte obchodem a takové šaty spatříte, rovnou je přejdete. Nenechte se ale zmýlit. Právě tyto šaty vám pomohou schovat se před horkým sluníčkem. Navíc se hodí do města stejně tak jako na pláž a schovají partie, za které se zrovna vy třeba stydíte.

FOTO: Maxišaty

Maxišaty si oblíbily i celebrity, Zdroj: blogspot.com

Do dostupných obchodů se jich dostalo mnohem více než loňské léto, a tak máme skvělou možnost výběru. Nejlepší jsou vzdušné měkké materiály. Ne vždy na ně však narazíte… Když budete mít štěstí stejně jako já, seženete je i za 150 korun. Mezi vzory jednoznačně vedou květy, batika a pruhy.

FOTO: Maxišaty

Jejich více společenské provedení, Zdroj: blogspot.com

Jediným jejich nedostatkem může být univerzální výrobní délka, která nesedne nízkým postavám. Mám pocit, že jsou všechny šité na dvoumetrové modelky. A protože já měřím nějakých 160 centimetrů, z maxišatů se lehce vyklubou ještě více maxi maxišaty. Pokud máte stejný problém, nevyřeší ho nikdo jiný nežli švadlena.

FOTO: Maxišaty 4

Jak je nosit?, Zdroj: polyvore.com

S čím je nosit? Máte prakticky volnou ruku. Pěkný klobouk na hlavu, sluneční brýle, které perfektně sednou vašemu obličeji. Jako obutí sandálky, pokud jdete k vodě, tak žabky. Kombinace takto dlouhých šatů s podpatky se zdá být vražedná, ale pokud si troufáte, bude to vypadat opravdu dobře. Na krk velké korále a přes rameno kabelku, do které se vám vejde i láhev s vodou a ostatní věci, bez kterých je lepší v létě z domu nevycházet.

Maxišaty vám mohu vřele doporučit. Už když jsem si je zkoušela v kabince, věděla jsem, že je nebudu chtít sundat. Vyzkoušejte je taky!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Šaty s MAXI délkou jsou hitem léta 2010