Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Ruská nebo švédská? I sex ve třech má své nástrahy!

Většina odborníků doporučuje v sexu vyzkoušet více praktik. A sex ve třech, i když má množství kladů a záporů, bývá oblíbeným a často voleným dobrodružstvím mnoha dvojic. Co dělat, aby takový sex splnil vaše očekávání a neproměnil se v horor?

Sex ve dvou máte vyzkoušený horem spodem a do vztahu (a především do milování) se začíná vkrádat jistá dávka stereotypu. Navíc nejste právě příznivcem nákupů v sexshopech a drahocenný čas také netrávíte sbíráním inspirace v bohulibé pánské zábavě zvané porno. Pokud je situace právě taková, nebojte se, stále máte na výběr.

Mám pro vás novinku! Život nekončí, ba spíše naopak. Začíná objevování vhodných, zábavných a příjemných sexuálních praktik, které budou využitelné jak ve vztahu se současným, tak ve vztahu s budoucími partnery. Jednou z takových hojně zkoušených a velmi populárních praktik je sex ve třech či jinak švédská nebo ruská trojka. Pokud i vy patříte k těm, podle kterých jsou tři více než dva, ale méně než čtyři, pokračujte k následujících řádkům – dozvíte se totiž, čemu se vyvarovat, na co dát pozor a co nezanedbat!

Promluvte s partnerem

Ať už tedy vítr vane z vaší strany, či vás k sexu ve třech láká váš partner, vždy myslete na druhého, kterému takové dobrodružství nemusí být nutně po chuti, i když třeba kývá hlavou a usmívá se od ucha k uchu. Zkrátka a dobře, nenuťte svého partnera, ani jej podvědomě netlačte do slepé uličky. Uvidíte, že pokud se druhý sám rozhodne, že s vámi chce něco takového prožít, bud pak zážitek o to lepší a hlavně – bez hloupého sebeobětování.

Cože? Tohle vážně chceš?… Nenechte se přemlouvat!

Chcete přeci udělat radost i sobě, nebo ne? Věřte mi, mít dobrý pocit a těšit se je mnohem lépe stravitelné, než se každou minutu strachovat o to, zda vydržíte pohled na souložícího partnera, zda se například do nového společníka vaše drahá polovička nezblázní nebo jaký že bude sex ve třech.

Navíc, proberete-li skutečnou chuť či nechuť každého z vás, ráno se vyhnete výčitkám, nadávkám na zkaženou noc a v následujících letech nebudete mít při každé hádce na talíři partnerova pichlavá slova směřovaná na tuhle (možná tristní) zkušenost.

Když jeden a jeden jsou tři aneb nástrahy sexu ve třech

Začněme například s žárlivostí, protože je to právě žárlivost, která nejedné dvojici kazila plány na vášnivou noc s třetím návštěvníkem. Přiznejme si, pokud umíráte žárlivostí i v případě, že se váš drahý pouze usmívá na prodavačku v obchodě, sex ve třech pro vás asi nebude tím pravým zpestřením upadajícího intimního života. V takovém případě volte skutečně jen zábavu, která vážně neohrozí váš budoucí vztah.

Jaké nástrahy nás čekají?

„Také jsme zkusili sex ve třech,“ říká čtenářka diskusního fóra věnovaného právě tomuto tématu. „Manžel mě přemluvil a já souhlasila, samotný akt jsem spíš přetrpěla, ale co bych pro něj neudělala. Ráno mě, místo nadšení, čekaly výčitky. Manžel to prostě neunesl a od té doby už to mezi námi nebylo ono. Přitom to byl on, kdo to chtěl zkusit!“ dodává.

I tohle vás může potkat. Připravte se tedy na to, že mluvit o sexu ve třech není totéž, jako jej následně zažít. Nezapomeňte ani na to, že vidět skutečnost je věc jiná, než o ní hovořit nebo si ji představovat. Vždy vás může něco překvapit, i když si myslíte, že to není možné. Sex není výjimkou, a to můžete být zkušení jak chcete!

Žárlivost je odsunuta na druhou kolej a s partnerem jste se shodli, že pohled na druhého v objetí jiné osoby přežijete. Ale co teď? Zkuste se zamyslet nad tím, jak samotný akt bude vypadat a hlavně, kdo že budou hlavní aktéři. A střízlivě si také uvědomte, že představy, které jste získaly při sledování lechtivých snímků, nemusejí odpovídat realitě.

Čili když se to vezme kolem a kolem, zřejmě neprožijete noc plnou vášně se dvěma úžasnými a dokonale vypadajícími lidmi. Už z toho důvodu se vyplatí, co se snů a fantazie týče, zůstat nohama pevně na zemi. Uvidíte, že zážitek bude mnohem nezapomenutelnější, pokud eliminujete vše, co by vás po samotném aktu mohlo zklamat. Takže představy o brutálně úderné noci také nejsou zcela na místě. Sex pořád zůstane sexem, jen bude okořeněn o třetí osobu.

Švédská nebo ruská trojka, aneb kdo bude třetí?

Pokud jste již s partnerem překonali problémy se žárlivostí, zacvičili s iluzemi a fantaziemi, které by potencionálně mohly být zklamány, zakoupili dávku kondomů a dohodli se mezi sebou na podrobnostech, zbývá vám už jen jedna – a řekla bych dost důležitá! – položka v seznamu. Třetí účastník. Má to být žena nebo muž? Kamarádka, kamarád, dlouholetý známý nebo člověk zvenčí?

A hlavně… kdo bude tím třetím?

Dobře s drahým proberte situaci, a pokud žádné řešení nepřichází a vás nenapadá nikdo vhodný k takovým hrátkám, zkuste navštívit specializovaný klub nebo zapátrat na internetu. Třeba právě tady objevíte někoho, kdo je ochoten vrhnout se do dobrodružství po hlavě.

Pokud máte to štěstí a ve vašem okruhu se nachází muž či žena svolný k sexu s vámi a vaší polovičkou, rozhodně nezapomínejte na to, že by to měl být takový člověk, kterého k vám ani vašemu partnerovi neváže žádný citový vztah. A proto – nepřibírejte k hrátkám nikoho, o kom víte, že býval či stále je zakoukaný (nebo hůř zamilovaný) do někoho z vás. Tohle se vám skutečně nemusí vyplatit.

Ohodnoťte tento článek:
2,8
Právě čtete

Ruská nebo švédská? I sex ve třech má své nástrahy!