Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Rozervaná objetí s krásnou Penélope nyní na DVD!

Jiří Hannich

Jiří Hannich

11. 2. 2010

penelope-cruzPříznivci španělské krasavice Penélope Cruz a poetiky Pedra Almodóvara určitě zajásají. Rozervaná objetí, zatím poslední Almodóvarův celovečerní snímek, se v tomto týdnu přesouvá z kinosálů na DVD. To, kromě dvouhodinového dramatu, nabídne několik zajímavých bonusů.

Zamilovaná dvojice v podání P.Cruz a L.Homara, Zdroj: distributor filmu

Ústřední dvojici si zahráli P.Cruz a L.Homar Zdroj: distributor filmu

Hlavní hrdina Harry Caine přišel o zrak i o ženu, kterou nadevše miloval. Nyní žije v ústraní, živí se psaním scénářů a snaží se tak zapomenout na svou nešťastnou minulost. Jednoho večera ho však vzpomínky stejně dostihnou. Harry začne skládat střípky událostí starých čtrnáct let, kdy byl úspěšným filmovým režisérem Mateem Blancem a prožíval bouřlivý milostný vztah s neúspěšnou herečkou Lenou. V příběhu protknutém žárlivostí a zradou, svou estetikou odkazujícím na noirové počiny z padesátých let minulého století, excelují Lluís Homar a již zmiňovaná držitelka Oscara Penélope Cruz.

K dispozici by mělo být původní znění i český dabing. V bonusech se můžete těšit na několik vystřižených scén, upoutávky a krátkometrážní film navrch. U posledně jmenovaného se jedná o nezveřejněnou scénu ze snímku hlavní postavy z Rozervaných objetí. A nutno dodat, že téma je velice specifické: sklony ke kanibalismu.

Žánr: Drama/Thriller

Stopáž: 129 min.

Režie: Pedro Almodóvar

Hrají: Lluís Homar, Penélope Cruz, Blanca Portillo, Tamar Novas aj.

Zvuk: český, španělský (Dolby Digital 5.1)

Titulky: české

Bonusy: vystřižené scény, upoutávka, TV spot, teaser, krátký film

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rozervaná objetí s krásnou Penélope nyní na DVD!