Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Robert Rodriguez bude natáčet další komiks. Který tentokrát?

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

5. 8. 2010

Už delší dobu hledá svého režiséra plánovaný film Deadpool, který bude na motivy dalšího marvelovského komiksu. Producentům by se v titulcích u kolonky Režisér docela zamlouvalo jméno Roberta Rodrigueze.

Robert Rodriguez, Zdroj: scifiscoop.com

V Deadpoolovi by se měl v hlavní roli objevit Ryan Reynolds, který si ho zahrál i v nedávném akčňáku X-Men Origins: Wolverine. Samostatný Deadpoolův film je vlastně jeho spin-offem (pokračováním, které ovšem nenavazuje v ději).

Před více než týdnem se Rodrigueze ptali na Comic-Conu, zda bude projekt režírovat. Odpověděl dost vyhýbavě, že scénář (od Rhetta Reese a Paula Wernicka, autorů Zombielandu) sice obdržel, ale ještě si svou spoluprací není jistý.

Několik dní poté napsaly L. A. Times, že Rodriguez chce snímek určitě režírovat. Autor má ale právě spoustu práce. V kinech ještě běží jím produkovaní Predátoři, brzy do sálů dorazí i Machete. Navíc musí dotočit čtvrtý díl mírně stupidní série filmů pro děti Spy Kids. Není vůbec jisté, jestli si režisér najde na Deadpoola čas.

Deadpool a Ryan Reynolds, Zdroj: trailershut.com

Přitom by byl podle některých kritiků perfektní volbou pro film o tomhle sarkastickém, násilnickém a lehce úchylném superhrdinovi. Robert Rodriguez totiž umí točit sakra dobré filmy, pokud ovšem nejsou zacílené na mladistvé publikum. Takové Sin City mluví samo za sebe.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Robert Rodriguez bude natáčet další komiks. Který tentokrát?