Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Rihanna a Calvin Harris vévodí hitparádám v Británii i Německu. Verona se vrací nahoru

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

21. 11. 2011

!Světové hitparády!Předposlední kompletní listopadový týden je v hitparádách uzavřen. Don Omar v Česku překvapivě klesl a Verona se vrací na stupně vítězů. Podívejte se i na další vybrané hitparády světa.

V Británii se na třetí místo dostali One Direction se singlem Gotta Be You. Po dlouhé době o sobě dává vědět též sestava říkající si Flo Rida, která je s Good Feeling na příčce druhé. Pomyslné zlato obhájili Rihanna a Calvin Harris se skladbou We Found Love.

Další příčky UK Top 40:

4. Labirinth & Tinie Tempah – Earthquake

5. Ed Sheeran – Lego House

6. JLS – Take Chance On Me

V České republice došlo k překvapivým změnám. Trojku má pro týden 46 Sak Noel a jeho Loca People. O jedno místo výše vyskočili DJ Antoine a Mad Mark s hitem Welcome To St. Tropez. A jedničkou se stala minule bramborová skupina Verona a povedený song Hey Boy.

Další příčky ČR hitparády:

4. Adele – Set Fire To The Rain

5. Don Omar – Danza Kuduro

6. Alexandra Stan – Get Back

Na třetí pozici v německé hitparádě stanul Taio Cruz se songem Hangover, kterého předběhla druhá Aura Dione s písní Geronime. První je, stejně jako v Británii, Rihanna, která společně s Calvinem Harrisem boduje s hitem We Found Love.

Další příčky German Top 40:

4. Udo Lindenberg – Cello

5. Adele – Someone Like You

6. Avicii – Levels

Vyslunění hudební fanoušci z Řecka si hitparádu odhlasovali tak, že první stanuli Maroon 5 s Christinou Aguilerou – Moves Like Jagger. Druzí jsou Midenistis & Demy s Mio Zografia, které následuje zpěvačka říkající si Vegas se skladbou Gia Sena.

Další příčky Greece Top 20:

4. Imany – You Will Never Know

5. Leona Lewis – Collide

6. Peggy Zina – Icha Pi Tha Figo

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rihanna a Calvin Harris vévodí hitparádám v Británii i Německu. Verona se vrací nahoru