×
TOPZINE.cz

Rh negativní lidé nepocházejí ze země, tvrdí nová teorie

RH negativní krevní skupina

Mít Rh negativní krevní skupinu bylo dosud vnímáno spíše jako hendikep. Rh negativní lidé mohou přijímat jen Rh negativní krev, protože na pozitivní Rh faktor si totiž tělo začne vytvářet protilátky. To je také důvod, proč jsou RH negativní těhotné ženy pečlivě hlídané. Rh+ krev dítěte může po porodu vyvolat vážné komplikace. Na otázku, proč Rh negativní faktor existuje a jaký je jeho smysl, existují i alternativní teorie.

Rh negativní krev jako anomálie

Známý americký badatel Brad Steiger, který se věnuje paranormálním jevům, si všiml zajímavého aspektu. Podle něj jsou lidé, kteří mají Rh negativní krev, jiní než většina s faktorem Rh+. Podle daných zákonů genetiky mohou lidé zdědit jen ty vlastnosti, které měli jejich předkové. V opačném případě se mluví o mutaci. To znamená, že pokud člověk a opice pocházejí ze stejné vývojové linie, měla by být jejich krev kompatibilní. Všichni primáti ale mají Rh pozitivní krev, zatímco mezi lidmi se vyskytuje určité procento osob s Rh negativní krví. Ještě zajímavější je, že tyto osoby nejsou v populaci zastoupeny rovnoměrně, ale koncentrují se v určitých národech a etnických skupinách.

Tajemný původ Rh negativní krve

Lidský genotyp se dělí na tři skupiny podle původu na evropský, africký a jiný (neevropský a neafrický). Rh negativní lidé jsou nejvíce zastoupení ve skupině s evropským původem a je jich 16 %. U afrického původu je to 0,9% a u zbytku je to 0,1 %. Nejvíc Rh negativních osob se nachází mezi španělskými Basky, jejichž původ je mimochodem pro etnology stále záhadou. Dalšími skupinami s vysokým podílem Rh negativních lidí jsou izraelští Židé východního původu, Samaritánci a etiopští černí Židé. Podle statistik je většina léčitelů, médií a lidí s neobvyklými mentálními schopnostmi Rh negativní.

Mimozemšťani jsou tady a mají hlad! Jaké jsou nejlepší filmy o emzácích?

Nevyřešená záhada

Všichni jsme se ve škole učili, že existují pouze 4 krevní skupiny. Všechny se liší svým složením, přesněji řečeno přítomností nejrůznějších proteinů v krvinkách, které bojují proti bakteriím v těle. Většina lidí tyto proteiny má a jsou Rh pozitivní. Zásadní otázka zní, proč někteří lidé (Rh negativní) tyto proteiny nemají? A zatím nikdo na ni nebyl schopen dát uspokojivou odpověď. Vědci se domnívají, že první lidé s Rh negativní krví se na Zemi objevili před 35 000 lety. Nikdo ale netuší, jak je to možné. Z logiky věci je pak jasné, že teorie o mimozemském genu a mimozemském původu DNA těchto lidí, se těší velké oblibě.

Mimozemšťané mezi námi

Podle statistik mají lidé s Rh negativní krví z velké části několik společných vlastností. Běžně mívají vysoké IQ, které je nad průměrem většinové populace. Jejich tělesná teplota bývá nižší a po mentální a emocionální stránce jsou vyrovnanější než lidé s Rh+ faktorem. Velmi často mají zrzavé vlasy a modré nebo zelené oči. Vědci objevili existenci Rh negativního faktoru už v roce 1940, a přesto stále netuší, k čemu by mohl být pro lidský druh přínosný. Zdá se totiž, že je tomu spíše naopak.

Těchto 8 vrahů sympaťáků vás donutí milovat krev. Ale jen v televizi

Annunaki a lidští otroci

V této chvíli se znovu dostávají do centra pozornosti těhotné ženy s Rh negativní krví. Pokud čekají dítě s Rh+, je to právě tento faktor, který způsobí, že tělo matky vnímá plod jako cizorodý organismus a snaží se jej zbavit. To ale odporuje veškerým zákonům genetiky a evoluce. Není proto překvapivé, že vznikla fantastická teorie, podle níž byla část lidstva geneticky zmanipulovaná mimozemšťany. Teorie se opírá o historické záznamy ze starodávného Sumeru. V nich jsou zmínky o mimozemské rase Annunaki, která přišla na Zemi, aby geneticky pozměnila primitivní lidstvo a vytvořila silnější bytosti, které by se staly jejími otroky. Někteří konspirátoři jdou ještě dále a nacházejí pro svá tvrzení i zmínky v Bibli.

Ať už je to s původem lidí s Rh negativní krví jakkoli, nelze popřít, že tyto osoby jsou jednoduše jiní. Jejich odlišný genofond jim přináší výhody i nevýhody. Asi jen budoucnost může ukázat, na jakou stranu se jazýček vah vychýlí.

 

3.4/5 - (31 votes)
3.4/5 - (31 votes)


17 Komentáře Rh negativní lidé nepocházejí ze země, tvrdí nová teorie

 1. Jsem po otci B-,Modré oči ,plavé vlasy ,IQ nevím ,lidi mám ráda ,ale někteří lidé mě dusí že nemohu dýchat ,vycítím u lidí smrt když je blízko ,nedělá ,mi to dobře .Poprvé v transu(22let) za bdělého stavu jsem byla, když mi umřela maminka a přišla se rozloučit ,mívám varovné sny ,které se plní ,když si něco přeji časem se stane ,na peníze to ne funguje .vyznání: Římskokatolické +,svaté přímání ,sestra 0- milující tvor ,jako dvojče ,pořad si nás pletou ,mld. vzhled.-ano .Lidé mi moc nerozumí ,jsem pro ně divná ,jsem ráda i sama pak můžu čerpat energii, ráda poznávám lidi co mi můžou rozšířit obzor.ve všech směrech .Jako každý ,občas bojuji s démony .Mám 3 syny ,ve stresu funguji na 100%,Děti jsou na 1 místě. V LÁSCE k dětem a partnerovi děkuji bohu jsem člověk a chci i zůstat.

 2. b-, šedé oči, hnědé vlasy, citlivý na teplo a světlo, IQ neznámé, empatický, tvořivý, těžce introvertní, o kostech navíc nevím ale připadám si jak mimozemšťan =) jo a lidi bych zfleku zotročil kdybych mohl.. takže jop, něco na tom možná bude.. i když v duchu chceme být všichni nějak vyjímeční.. těším se na nějakou opravdovou studii, protože jediný neokopírovaný v článku bylo to o Annunaki..

 3. To je hezké, také mám tuto skupinu, IQ 148, hnědé vlasy a zelené oči a mezi lidmi se moc dobře necítím , jsou zákeřní a zlí a těch lepších je opravdu pomálu.

 4. Mám krevní skupinu AB, Rh negativní.Tmavě hnědé oči a světle hnědé vlasy. Jinak sedí popis perfektně.

 5. Jsem B RH NEGATIVNÍ ,ale mám černé oči a tmavé vlasy… Nevím jaké mám IQ ale jsem velmi empaticka. Cítím cizí bolest a neustále mám nutkání někoho zachraňovat. Je mi 31 ale nikdo mi tolik netypuje.

 6. mám A-, jsem tmavý typ modré oči, jsem náchylná na teploty a světlo, sebemenší změny počasí mě dávají zabrat, velká únava , a z toho pak ,jak kdybych se znovu narodila, zvládám cokoliv bez obtíží a tento stav se dost často opakuje /tyhle výkyvy/ mám předtuchy, někoho vzpomenu a on se vzápětí objeví /dost častá situace/, za malý okamžik dokáži rozpoznat lidi, v rodině na mě zírají co mám za schopnost, když se to pak potvrdí ,rovněž okolí mluví že jsem tak o 10 let mladší, mám jednoho syna, zdravý sportovec, nadmíru odolný proti stresu

 7. Je mi 43, mám hnědé vlasy, hnědo-žluto zelené oči (mění se věkem a světlem). Mám sníženou imunitu, cukrovku, vyoperovanou štítnou žlázu a nevím, co všechno ještě, takže zdraví opravdu nic moc. IQ 130. Žádné výjimečné schopnosti nepozoruji a asi jsem za to ráda. Možná je sama blokuji. Nedávno se mi zdál sen, kde mi někdo důrazně sděloval, ať už konečně otevřu to třetí oko… ;-)

 8. Já mám hnědo zeleno zlaté oči a hnědé vlasy. intuici předtuchy a všechny jiné plus vize mám cca od 5 let dokážu ovládat energii víc vnímám své okolí… a zrzavá ani modro oka nejsem.. mám A- moje rodina pochazi jak ze španělů tak židů IQ 102 zajímavé zajímal by mě náš původ.

 9. Jsem RH pozitivní a mám stejné anomálie a něco v těle navíc ! Tak je moc zajímavé,že jsem černá,hnědé oči a IQ138-Myslím,že to udělali Reptiliáni až později ! Je mi stále zima a teplotu nemám ani při zánětu ,Vypadám o 15 let mladší a antibiotika mít musím .Jiná je už moje sestra,která je rezavá ,zelené oči ,žádné schopnosti a zlý člověk .RH-,jako by nebyla z rodiny ,ale celou ji zničila svými skutky –

 10. Rh -, vrozené IQ 161, anomálií víc než bych chtěl, všechno musím znát, všechno opravit a vůbec se mi to nelíbí. Ale je zajímavé že můj potomek je má dokonalá kopie. Teda až na Rh+ :-)

 11. Mam modre oci, mam vybornou intuici, jsem 0-, vypadam ve 33 velmi mlade, kuze mi moc nestarne, vadi mi prochladnuti a zima celkove, jsem senzitivni a velmi vnimavy, mam potencial se ze vseho vylecit, telo umi hodne bojovat s vlivy z okoli

 12. Mám krevní skupinu A-. Předtuchy mi v minulosti mnohokrát zachránily život. IQ mám 154. Jsem zrzka s modrýma očima. Vždycky jsem vyčnívala z kolektivu aniž bych si to přála. Naopak jsem toužila zapadnout, ale nedařilo se. Teď mi bude 72 let, stále pracuji a o svém věku se s okolím nebavím. Přesto jsem byla nechtěným svědkem rozhovoru, který jsem neměla slyšet, kdy se zdravotní sestra podle dokumentace dočetla můj věk a nemohla uvěřit. myslela, že jsem o mnoho let mladší. Pro všechny RH mínus:,,Až budete ve vyšším věku, dámy užívejte vitamíny řady B – komplex a B 12. To mi pomáhá, abych byla stále aktivní a čilá, eliminují pocit únavy. Bez antibiotik bych byla dávno na prkně. Jinak mám dva syny. Druhé těhotenství bylo rizikové, ale donosila jsem. Jinak nikdo z rodiny není mínusový.“ Mínusáci, držte se a milujte své pozitivní kolegy. Janet

 13. Mam RH 0- nízkou tělesnou teplotu ,světlounce modré oči,nikdy na sluníčku se nespalím, obratel navíc,vnímám, někdy vidím duchy, dokážu s nimi komunikovat během dne.Vím kdy někomu mne blízkému hrozí nebezpečí (dokážu varovat) ale i mne. Duchů se nebojím naopak mne pomáhají. Vnímám je už tak od 3 let je mne 52 let. Jen po setkání s nimi jsem tak 24 hodin unavená, vyčerpaná . Jsem ráda že tuto šanci mam a neustále se v tom zdokonaluji. Často ale že doma někdo je mne upozorní mé 3 mainské mývalí kočky

 14. Annunaki křížili svoji DNA s vybranými opicemi. Annunaki byli vysocí přes dva metry a jejich povahy byly materiálně založené více než duchovně.

 15. Také mám Rh – blond vlasy a divné zelené oči, anomalní pruduskou a další anomálie

 16. Teda, opravdu mám zelené oči a rezavé vlasy a Rh- faktor. A mnohokrát mi v životě pomohla předtucha. Pravdou je, že ze zdravotního hlediska je u mne těch anomálií víc.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..