Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Restaurace Domyno má mnoho tváří. Je libo po jídle fitness, saunu, nebo kadeřnictví?

Redakce

Redakce

20. 3. 2011

FOTO: DomynoRestaurace Domyno patří do stejnojmenného komplexu, který návštěvníkům nabízí celou řadu možností, jak trávit volný čas. Posezení v restauraci tak můžete spojit s návštěvou solária, fitness, sauny, sportoviště, kadeřnictví a mnoha jiných služeb.

FOTO: Domyno

Domyno v celé své kráse, Foto: Filip Trousil, Topzine.cz

Samotná restaurace se rozkládá na poměrně velkém prostoru a na první pohled působí příjemným, moderním dojmem. V letních měsících můžete využít také terasy.

Jídel více než dost

Jak již bylo řečeno, restaurace je pouze jednou z mnoha částí komplexu Domyno. Jídelní lístek se tedy snaží vyhovět širokému spektru návštěvníků. Mimo jiné se zde setkáváme se snídaněmi, těstovinami, domácí kuchyní nebo steakovou kuchyní. Po přečtení celého lístku si stěží vybavíte, co bylo na začátku.

Vzhledem k velmi široké nabídce nemůžeme očekávat, že jednotlivé druhy kuchyní budou kvalitativně srovnatelné se specializovanými podniky. Jedním dechem však dodávám, že pokrmy připravené v Domynu mají svou úroveň, která není zanedbatelná. Pravděpodobně budete odcházet spokojení.

Restaurace pro každého

Do restaurace můžete zavítat se svým kamarádem na pivo a vepřová žebírka,  s přítelkyní na víno a italské těstoviny, s rodinou oslavit narozeniny za přítomnosti beefsteaku, nebo místo návštěvy rychlého občerstvení poobědvat farm burger za stejnou cenu. To se dá považovat za výhodu i nevýhodu.

Podnik můžete navštívit v mnoha případech a uspokojit tak své potřeby mnoha způsoby. Naopak by vám mohla vadit skupinka popíjející pivo, když si chcete s někým promluvit v klidném prostředí.

Foto: Domyno - vstup

Touto cestou se dostanete ke vchodovým dveřím

Domyno jistě stojí za zmínku. Velkým lákadlem je bezpočet způsobů vyžití v komplexu a následná návštěva restaurace. Strávit v areálu příjemný večer nebo celý den určitě není problém. A kolikrát se vám poštěstí najít takové místo?

www.domyno.cz

Adresa:
Novodvorská 1010/14, 142 01 Praha 4

Otevírací doba:
Po – Pá: 8:00 – 24:00 hod.
So – Ne: 11:00 – 24:00 hod.

Bezbariérový přístup:
Ne

Tip na jídlo:
Karolínský vepřový steak, 199,- Kč

Hodnocení:
Jídlo: 4**** Obsluha: 4**** Atmosféra: 3***

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Restaurace Domyno má mnoho tváří. Je libo po jídle fitness, saunu, nebo kadeřnictví?