Menu
TOPZINE.cz
Vzdělání a kariéra

Redaktoři Topzine.cz přežili uplynulý školní rok ve zdraví

Redakce

Redakce

5. 7. 2011

Počasí tomu sice nenasvědčuje, ale prázdniny jsou tady! Od školy má většina z nás na pár týdnů klid. Jaký ale skutečně byl právě uplynulý školní či akademický rok pro redaktory Topzine.cz? Nestěžují si, někteří povýšili v práci, jiní si před jména připsali zbrusu nový titul!

Pastelky

Zuzana Černá (editorka rubriky Vzdělání a kariéra):

Rok to byl náročný. Se studeným potem na čele se mi ale nakonec podařilo napsat bakalářskou práci a odevzdat ji v termínu. Přes stresující úskalí jsem nakonec zdolala i zkušební komisi a je ze mě bakalář s žurnalistikou na FSV UK. Největší radost mi ale dělala a dělá (a snad i dělat bude) práce v rádiu, kde jsem právě před rokem začínala jako stážistka.

Eva Marková (obchodní zástupkyně rubriky Literatura):

Letos se mi povedlo nezkusit ani jednou dvě zkoušky z loňského roku, obě mě čekají v září. Snad vše dobře dopadne, jinak by má povedená studijní stáž v Německu měla poněkud nepovedený konec: ukončení studia těsně před bakalářskou zkouškou.

Tereza Janíková (zástupkyně editorky rubriky Film a TV):

Studuji druhým rokem žurnalistiku na FSV UK. Žádný výrazný školní úspěch mě v tomto roce nepotkal. Na Topzine.cz jsem se k 1. dubnu 2011 stala zástupkyní editorky rubriky Film a TV.

Tereza Tlachová (zástupkyně editorky rubriky Literatura):

Letošní rok byl pro mě osobně celkem hektickým, jelikož splnění všech studijních povinností před nastávajícími státnicemi není zrovna procházka růžovým sadem. Kariérní ani jiný vzestup mě zatím nepotkal, ale doufám, že v září po úspěšně zvládnutých státnicích si už budu moci před jméno napsat ty dvě pro někoho významná písmenka Bc jako odměnu za tři roky hlavně psychicky náročného studia. (Tereza studuje Český jazyk a literaturu na FF UK.)

Barbora Voláková (zástupkyně editorky rubriky Móda a styl):

Letošní akademický rok byl asi nejlepší ze všech, ale to nejtěžší mám ještě před sebou. V srpnu mě totiž čekají státnice, tak mi můžete držet palce! Jestli se mi povedlo něco zvlášť důležitého? Stala jsem se zástupkyní editorky rubriky Móda a Styl.

Pavlína Nouzová (zástupkyně šéfredaktora, editorka rubriky Film a TV):

Mně skončil druhý ročník na vysoké škole, konkrétně na Žurnalistice v Praze. Letní semestr byl ale nějak podezřele klidný, a tak se mi podařilo najít si i lepší práci (a opustit starou), ve které jsem nakonec mnohem častěji než ve škole. Překvapivě to ale není na úkor známek, takže řekněme, že se tenhle rok opravdu vydařil!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Redaktoři Topzine.cz přežili uplynulý školní rok ve zdraví