Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

RECENZE: Co stojí za vyzkoušení v prosincovém Lady Boxu?

Redakce

Redakce

25. 12. 2012

Lady-Box-PerexfO Lady boxu jsme vás informovali již v září. Co přináší krabička krásy v prosinci a která kosmetika opravdu funguje? Přečtěte si naši recenzi!

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/recenze-na-prosincovy-lady-box/]

V Lady boxu, nebo spíše tento měsíc v pytlíku, ve kterém je tentokrát veškerá kosmetika šetrná k životnímu prostředí, naleznete celkem 9 výrobků. My jsme pro vás vybrali 5 nejdůležitějších a přinášíme vám jejich recenzi.

NewO Dead Sea Spa Tělové máslo Milk and Honey

Bojujete přes zimu se suchou pokožkou? Tělové tělové máslo NewO Dead Sea Spa je pro tento boj ideální. Svoji funkci plní dokonale a má velmi příjemnou vůni. Nevýhodou však je, že se velmi šptaně roztírá a jeho pořizovací cena 700 Kč je poměrně vysoká.

Inglot oční stíny

Naše redakce byla nadšená z těchto úžasných stínů! Ty jsou pigmentované a vydrží celý den/noc, aniž by se rozmazaly. Jsou v malém šikovném balení, které se lehce vejde  do kabelky, což je rozhodně plus.

Dermalogica Daily Microfoliant

Tento čistící pudr slibuje hladší, zářivější a dokonce i sjednocenou pleť. Měl by se používat pouze jednou týdně, jinak vám může pokožku poškodit. Po vyzkoušení byla sice pleť na dotek hladší, ale bohužel nijak zářivá ani sjednocená nebyla.

Saloos Tělový a masážní olej, Růže

Tento skvělý olej je ideální pro vaši každodenní relaxaci. Můžete ho používát po koupeli místo tělového mléka nebo jako masážní olej pro ztuhlé svaly. Jedinečně voní a dokonale pečuje o vaše tělo. Dáváme palec nahoru!

Fleur de Sante Clarity Maska a odličovač 2v1

Tímto odličovačem a maskou v jednom můžete nahradit váš běžný odličovač, jelikož co slíbí, to splní! Dobře funguje jako maska, stačí jen 10 minut a vaše pleť je jako vyměněná – pryč je veškerá mastnota. Nepůsobí však jen na mastnou pleť, ale také proti předčasnému vzniku vrásek. Pokud jste vlastníkem mastné pleti, můžete masku používat častěji. Zároveň dobře drží na obličeji, nikde nekape a jde vemi dobře smýt z obličeje.

Lady Box dal na ohlasy svých odběratelek. Zmizely ceny produktů bez DPH, pečeť se nerozapdne, zmizely anglické popisky a přibyly typy a rady od Lady, jak výrobek co nejlépe využít.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

RECENZE: Co stojí za vyzkoušení v prosincovém Lady Boxu?